nie wiedziałem gdzie dodać więc dodałem tu
Witam mam takie zapytanie czy to jest normalnę że grzeją/podgrzewają Mi się cały czas lusterka w samochodzie ? i gdy chce się go dotknąć to nie da rady bo parzy ??
mowa o Audi A3 99rok 1.9TDI AHF 3 drzwiowa
PROSZĘ O PILNĄ POMOC
[ Dodano: Sob 12 Paź, 2013 12:02 ]
NIKT NIE JEST W STANIE MI POMÓC ROZWIĄZAĆ PROBLEM ????????????
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[Audi A3] - problem z grzaniem lusterek
Zdemontuj wkład lusterka (szkło). Od tyłu obok zacisków maty grzejnej.
Normalne to raczej nie jest. Prawdopodobnie masz zamontowane złe wkłady w których brakuje czujnika termicznego.
jak to sprawdzić jak naprawić jak to wygląda ??
Od wewnętrznej strony wkładu powinieneś mieć coś takiego http://inelsc.pl/pl/p/Wla...0V-50st.C/5308. Jeżeli nie ma, to sprawa jest jasna.
Link przedstawia tylko wygląd tego wyłącznika. Próg wyłączenia obwodu w lusterkach sięga około 5st.C
Link przedstawia tylko wygląd tego wyłącznika. Próg wyłączenia obwodu w lusterkach sięga około 5st.C
gdzie dokładnie mam tego szukać ??
| pioto10 napisał/a: |
| gdzie dokładnie mam tego szukać ?? |
Zdemontuj wkład lusterka (szkło). Od tyłu obok zacisków maty grzejnej.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych