Elektryka i elektronika » Obrotomierz zegary VDO
Odpowiedz do tematu
 Obrotomierz zegary VDO
Od długiego czasu nie działają mi obroty w zegarach VDO. Chciałem wymienić silniczek ale ceny na znanym portalu aukcyjnym to jakieś kuriozum więc myśle zeby sie zaopatrzyć u skośnookich.
Pomoże ktoś z oznaczeniami do tego ustrojstwa ? Bo nie chce rozbierać i wyciągać starego silniczka dopóki nie zamówie drugiego...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czy to oby na 100% wina silniczka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tescie zegarów kazdy patyk leci do góry oprócz obrotów
W climatroniku obroty w normie tak samo w blokach pomiarowych silnika a na zegarach w miejscu tzn po odpaleniu silnika podnosi sie do tysiąca obrotów i reaguje na gaz ale baaaardzo baaaardzo lekko i nie podnosi sie wyzej jak 1,2K
Adi jak masz pomysły co jeszcze sprawdzić to chętnie posłucham :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taniej wyniesie kupić używane zegary.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uuuuu panie no nie wiem nie wiem. Zegary 200 w góre i to czesto raczej złą sławą owiane Jaegery. VDO to czesto 300 w góre (stan nieznany) kalibracja immo itp itd a silniczek u ping pongów po 50 zł z wysyłką tylko musze wygrzebać oznaczenie bo tam tych silniczów wiecej jak u ruskich rakiet :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bodegas napisał/a:
Uuuuu panie no nie wiem nie wiem. Zegary 200 w góre i to czesto raczej złą sławą owiane Jaegery. VDO to czesto 300 w góre (stan nieznany) kalibracja immo itp itd a silniczek u ping pongów po 50 zł z wysyłką tylko musze wygrzebać oznaczenie bo tam tych silniczów wiecej jak u ruskich rakiet :shock:

Ilość rakiet może przebić jedynie ludność ChRL. :mrgreen: Mowa jest o modelu 1997 gdzie zamontowane są zegary 8L0919xxx więc Jaeger odpada nie ta generacja. Ceny tych właściwych zegarów zaczynają się od 39zł. To dużo czy mało?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gdybym znalazł w takiej cenie to bym wziął bez pytania :) ale ja w takim przedziale nie widze zegarów ...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Najpierw sprawdź jakie posiadasz. Nr części jest potrzebny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
8L0 919 880 A

Adi zerknij przy okazji w post o centralce :) thx

Postaw piwo autorowi tego posta
 
880A z VISem cena nie powala na kolana, ale jako dawca mozna szukać bez FISa np taki https://allegro.pl/oferta/licznik-zegar-predkosciomierz-audi-a3-8l-1-6-1-8-13384061495

Jeżeli potrzebujesz jednak sam silnik to wygląda on tak https://allegrolokalnie.pl/oferta/silniczek-krokowy-vdo-91-255-008-liczniki-vag-gm

EDIT
Tu masz najtańszą opcję 4 silniczki VDO (używki) za cenę jednego https://allegro.pl/oferta/skoda-fabia-1-9-tdi-sdi-6y2919880a-licznik-zegary-10216035947

Wystawiono 1 piw(a):
Bodegas
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja szukałem tylko do 1.8 T a tam od razu cena kosmos a skoro mowisz ze te pasują to biore w ciemno :-D i jeszcze pytanie czy te silniczki są takie same czy można je zamieniac obroty z prędkością i odwrotnie ??

Dzięki po stokroć ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bodegas napisał/a:
Ja szukałem tylko do 1.8 T a tam od razu cena kosmos a skoro mowisz ze te pasują to biore w ciemno :-D i jeszcze pytanie czy te silniczki są takie same czy można je zamieniac obroty z prędkością i odwrotnie ??

Dzięki po stokroć ;audi;

Wszystkie 4 są identyczne i zamienne.

Wystawiono 1 piw(a):
Bodegas
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zamówione zwłoki na przeszczep a po wyjęciu mojego okazało sie że w oznaczeniu ma na końcu cyferke 7 nie 8. Nie zrobi to różnicy ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na końcu ma chyba 0?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie no ten co wrzuciłes link był o oznaczeniu 91 255 008 a mój końcówka 007


Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa