Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A4 B6] Spryskiwacze reflektorów
Re: [A4 B6] Spryskiwacze reflektorów
najpewniej z przewodu w zderzaku a dokladniej z jego laczenia
trzeba będzie zdjąć zderzak bo w inny sposób do łączeń raczej nie dojdziesz. Ja już chyba od pół roku przymierzam się do zdjęcia zderzaka.
Wyciek może być jeszcze przy zbiorniczku przy silniczkach spryskiwaczy, nie wiem gdzie dokładnie u ciebie w którym miejscu zlokalizowałeś plamę płynu.
Witam.zauwazyłem pewien problem ,mianowicie uzywajac spryskiwaczy reflektorów (działaja) zauważyłem dosc spory wyciek plynu pod samochodem. skad to?i dlaczego? p
| turpic09 napisał/a: |
| Witam.zauwazyłem pewien problem ,mianowicie uzywajac spryskiwaczy reflektorów (działaja) zauważyłem dosc spory wyciek plynu pod samochodem. skad to?i dlaczego? p |
tak mnie sie wydaje ze z tamtąd. Idzie to naprawic jakoś?
| turpic09 napisał/a: |
| tak mnie sie wydaje ze z tamtąd. Idzie to naprawic jakoś? |
trzeba będzie zdjąć zderzak bo w inny sposób do łączeń raczej nie dojdziesz. Ja już chyba od pół roku przymierzam się do zdjęcia zderzaka.
Wyciek może być jeszcze przy zbiorniczku przy silniczkach spryskiwaczy, nie wiem gdzie dokładnie u ciebie w którym miejscu zlokalizowałeś plamę płynu.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych