Witam
Zakładam tempomat do mojego A4 z AFN, r.98. Mimo, że jest od groma opisów na sieci jak to zrobić, nie trafiłem jeszcze na pełny i poprawny schemat połączeń el.
Czy może ktoś taki ma?
Dodam, że w puszce ECU nie mam białej 15pinowej kostki, tylko białą 10pinową. Oprócz tego brązową, czarną, czerwoną i żółtą

i chyba koniec...
Z góry dzięki za pomoc.

Dzięki za odpowiedź.
Podłączyłem wcześniej i działa poprawnie.
Wtyk 6 (manetka) - Pin Wtyk w E-box (kolor przewodu do ECU)
1 - 8 żó (cze/bi)
2 - 1 żó (nie)
3 - 8 cza (cze/żó)
4, 6 - 9 żó (cza/żó)
5 - 1 br (sze/sz)

Dla tych, którzy chcą dodać bezpiecznik (11 w głównej skrzynce bezpieczników) podpowiedź, że powinien być na linii 1 - 8 żó (cze/bi).