Witam wszystkich, mam pewien problem dotyczący zaworu upustowego Blow off... Przez nieświadomość zakupiłem zawór Blow off na Allegro... Link do przedmiotu
Później dowiedziałem się że to nie HKS tylko jakiś chińczyk podróbka, chociaż sam nie wiem.
Czy jest możliwość zamontowania tego właśnie zaworu w moim audi a4 b6 1.8t 150km bez quattro ? Patrząc na tabelE tutaj:Wersje silnikowe jest to pewnie AVJ
Jeżeli się da to jak to zrobić aby wszystko było w porządku ?
Jeżeli nie to co mam z tym fantem zrobić ? Zwrócić towar ?
W aukcji jest napisane:
ZASTOSOWANIE:
Wszelkie samochody wyposażone w turbodoładowane silniki spalinowe
Będzie to podstawą do zwrotu towaru który nie jest tym co powinien?
Prosił bym o pomoc jakiegoś fachowca.
Dziękujęi Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Pytanie o Blow off w audi a4 b6 1.8T
Sądzę, abyś najlepiej skontaktował się ze sprzedawcą. Takie jest moje zdanie.
A po co go kupiłeś? Dla samego pssst?
Ten zawór montuje się w miejsce DV czyli Dump Valve , który jest podłączony do kolektora dolotowego. Tylko, że aby to poprawnie działało, potrzeba kupić dwutłoczkowy BlowOff , który to się w tych silnikach jakoś tam sprawdza, bo jeśli chcesz ten zamontować, to zgodnie ze sztuką trzebaby zmienić program w komputerze, aby wziął pod uwagę stratę powietrza , które tracisz z dolotu, w momencie kiedy blow off upuszcza je.
Ten zawór montuje się w miejsce DV czyli Dump Valve , który jest podłączony do kolektora dolotowego. Tylko, że aby to poprawnie działało, potrzeba kupić dwutłoczkowy BlowOff , który to się w tych silnikach jakoś tam sprawdza, bo jeśli chcesz ten zamontować, to zgodnie ze sztuką trzebaby zmienić program w komputerze, aby wziął pod uwagę stratę powietrza , które tracisz z dolotu, w momencie kiedy blow off upuszcza je.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych