"strzelanie" w głosnikach
Od kilku tygodni mam mam takie dziwne trzaski w głośnikach. Nie szum tylko coś jak by strzelanie. Jest to i na włączonym silniku i na wyłączonym. Non stop takie stuki i o tym samej głośności. Niezależnie czy słucham muzy, jadę czy stoi.
Miał ktoś taki przypadek? Co to może być? Masa. przebicie, od radia może wzmacniacza?
A cha i z minimalnym opóźnieniem ale jednak zapala mi się prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywiście na FIS zaraz krzyk, że jest przepalona żarówka. Żarówki są ok tylko z opóźnieniem włącza się prawy przód.
Nie pytaj skąd tylko sprawdź czy w okolicy wzmacniacza nie pojawiła się woda. Sprawdź również czy sa dobrze wpięte wszystkie wtyczki ze światłowodami.
Temat kierunkowskazów był juz poruszany na forum.
W bagażniku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzę wtyczki.
| bunga bunga napisał/a: |
W bagażniku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzę wtyczki.
|
Sprawdzenie samego wzmacniacza też nie zaszkodzi.
Czy mógłbym prosić o nr dwóch części:
przekaźnik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?
Z góry dziękuję
| bunga bunga napisał/a: |
Czy mógłbym prosić o nr dwóch części:
przekaźnik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?
Z góry dziękuję
|
a czy mógłbym prosić abyś nie zaśmiecał tematu nie związanego z Twoim pytaniem?
Z góry dziekuję
"A cha i z minimalnym opóźnieniem ale jednak zapala mi się prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywiście na FIS zaraz krzyk, że jest przepalona żarówka. Żarówki są ok tylko z opóźnieniem włącza się prawy przód.

"
A czy mogę prosić o czytanie tematów od początku?