Elektryka i elektronika » "strzelanie" w głosnikach
Odpowiedz do tematu
 "strzelanie" w głosnikach
Od kilku tygodni mam mam takie dziwne trzaski w głośnikach. Nie szum tylko coś jak by strzelanie. Jest to i na włączonym silniku i na wyłączonym. Non stop takie stuki i o tym samej głośności. Niezależnie czy słucham muzy, jadę czy stoi.
Miał ktoś taki przypadek? Co to może być? Masa. przebicie, od radia może wzmacniacza?

A cha i z minimalnym opóźnieniem ale jednak zapala mi się prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywiście na FIS zaraz krzyk, że jest przepalona żarówka. Żarówki są ok tylko z opóźnieniem włącza się prawy przód.
8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie pytaj skąd tylko sprawdź czy w okolicy wzmacniacza nie pojawiła się woda. Sprawdź również czy sa dobrze wpięte wszystkie wtyczki ze światłowodami.
Temat kierunkowskazów był juz poruszany na forum.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W bagażniku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzę wtyczki.

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bunga bunga napisał/a:
W bagażniku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzę wtyczki.

8-)

Sprawdzenie samego wzmacniacza też nie zaszkodzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy mógłbym prosić o nr dwóch części:

przekaźnik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?

Z góry dziękuję

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bunga bunga napisał/a:
Czy mógłbym prosić o nr dwóch części:

przekaźnik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?

Z góry dziękuję

8-)
a czy mógłbym prosić abyś nie zaśmiecał tematu nie związanego z Twoim pytaniem?

Z góry dziekuję

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
"A cha i z minimalnym opóźnieniem ale jednak zapala mi się prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywiście na FIS zaraz krzyk, że jest przepalona żarówka. Żarówki są ok tylko z opóźnieniem włącza się prawy przód.
8-) "

A czy mogę prosić o czytanie tematów od początku?

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa