Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Komputer sterujący silnikiem audi a2
Re: Komputer sterujący silnikiem audi a2
W jaki sposób silnik może odpalić jeżeli nie będzie sterowany?
Nie odpali.
Sterownik znajduje się w podłodze pod nogami kierowcy.
Hej!, Gdzie w a2 znajduje się komputer sterujący silnikiem? I czy jak go odepnę to auto odpali? Mam problem z falowaniem obrotów a już wszystko było sprawdzone , nawet zrobiłem zawory i ... może to komp.
| grom546 napisał/a: |
| Hej!, Gdzie w a2 znajduje się komputer sterujący silnikiem? I czy jak go odepnę to auto odpali? Mam problem z falowaniem obrotów a już wszystko było sprawdzone , nawet zrobiłem zawory i ... może to komp. |
W jaki sposób silnik może odpalić jeżeli nie będzie sterowany?
Sterownik znajduje się w podłodze pod nogami kierowcy.
Dobra dzięki, czy żeby go odpiąć i wymontować to trzeba się nagimnastykować czy tylko odpinam aku i ten komputer? Muszę go dostarczyć do elektronika na sprawdzenie.
Musisz podnieść wykładzinę i odkręcić dekiel w podłodze. Czas operacyjny jakieś 1 do 2min. Odłącz minusową klemę akumulatora i możesz wypiąć sterownik.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych