Do niedawna posiadałem fotochromy. Po ostatnich upałach zaczęły spływać. Za używane krzyczą sobie 200 zł za sztukę. Trochę za drogi biznes jeśli za jakiś czas stanie się to samego. Chcę wymienić je na zwykłe wkłady. Z tym że proponują różne szkła.
Pytanie: Kupować asferyczne niebieskie czy białe chrom ???
Ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Bardziej bliższe są mi białe.
PS. Potrzebuje P/L, więc jeśli się zdecyduje a ktoś wystawia to chętnie kupie u niego