Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
To pewnie bedzie wymianka sprzetu audio
Pliki Video jak najbardziej tak.
A nie wiesz mistrzu przypadkiem czy mają USB????
bo widziałem różne opisy.
Na ebay'u widziałem też kilka ciekawych aukcji
bo widziałem różne opisy.
Na ebay'u widziałem też kilka ciekawych aukcji
Musiałbyś sprawdzić to na stronie producenta.
Podepnę się do tematu ,nie będę zakładał oddzielnego temat. Audi jak w opisie po przekręceni kluczyka pokazuje mi się komunikat
Audi Multi Media Interface
MMI i obok S4
Jak w chodzę w auto i wersję to SW : 0650 , HW: H72 , Map: Brak
nie mam komunikacji przez vaga , komunikaty na fisie są , jak jeszcze inaczej mogę sprawdzić co to za model
Audi Multi Media Interface
MMI i obok S4
Jak w chodzę w auto i wersję to SW : 0650 , HW: H72 , Map: Brak
nie mam komunikacji przez vaga , komunikaty na fisie są , jak jeszcze inaczej mogę sprawdzić co to za model
RNS-E
Koledzy ma ktoś z was sprawdzone Polskie menu do RNS-E? Jakiś link,chomik, czy poczta tomeczek376@wp.pl Dzięki
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych