I w jakim rozszerzeniu mają być?
Zarejestrowałam się na tej stronie: http://www.poipoint.pl
Wybieram swoje urzadzenie - urzadzenie Lark FreeBird 50,3
http://www.poipoint.pl/na...FreeBird%2050.3
Przechodze na drugą stronę klikając np. Fotoradary stałe do Lark FreeBird 50.3
Otwiera się to:
http://www.poipoint.pl/po...y%20stacjonarne
I nazwy LarkMap już tam nie widze, nie wiem co mam sciagnąć i potem gdzie to wrzucić
Tak wygląda katalog z Mapą na mojej nawigacji po podłączeniu się z kompem Microsoft ActiveSync
A jak szukałam na stronie poipoint.pl instrukcji, to jest to: http://www.poipoint.pl/jak_wgrac_poi.php i też Larka nie widze
Jesli chodzi o oryginalne oprogramowanie jest legalnie ze strony producenta zaktualizowane tak:
Dane przypisane do aplikacji:
Polska Lark
Najnowsza wersja Polska 13.8, 30.08.2013
Wersja, którą możesz pobrać Polska 13.8, 30.08.2013 <-zrobione
Turystyka Lark
Najnowsza wersja Turystyka 13.8, 30.08.2013
Wersja, którą możesz pobrać Turystyka 13.8, 30.08.2013 <-zrobione
no i producent ma najnowsze POI razem z tą Larkmap z 30.08.2013 a sa nowsze POI na tej stronie: http://www.poipoint.pl i to bym chciała ręcznie zrobić i nie wiem jak
