dosta³em do sprawdzenia g³o¶niki od znajomego, bo kupi³, i teraz pytanie jak je podpi±æ ¿eby zagra³y??
widaæ ¿e to s± aktywne g³o¶niki nokii, jest wi±zka do nich, i teraz pytanie od czego s± wszystkie przewody????
1:czerwony
2:zielony
3:br±zowo czarny
4:bia³y
5:br±zowy- chyba masa
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
g³o¶niki nokia
Re: g³o¶niki nokia
Br±zowy jest zawsze mas±. Czerwony zasilanie, bia³y sterownie, zielony i br±zowo czarny to sygna³ z tym, ¿e br±zowo czarny pod³±czasz do masy.
pzdr
| pawcio napisa³/a: |
| dosta³em do sprawdzenia g³o¶niki od znajomego, bo kupi³, i teraz pytanie jak je podpi±æ ¿eby zagra³y??
widaæ ¿e to s± aktywne g³o¶niki nokii, jest wi±zka do nich, i teraz pytanie od czego s± wszystkie przewody???? 1:czerwony 2:zielony 3:br±zowo czarny 4:bia³y 5:br±zowy- chyba masa |
Br±zowy jest zawsze mas±. Czerwony zasilanie, bia³y sterownie, zielony i br±zowo czarny to sygna³ z tym, ¿e br±zowo czarny pod³±czasz do masy.
pzdr
wielkie dziêki, jutro postaram siê je odpaliæ i przetestowaæ
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych