Radio Audi concert 1
4 głośniki +2 syki wzmacniacz z subbuferem i zmieniarka w bagażniki z całą orginalna instalacją.
Wszystko zostało założone i niestety nie działa.
Pod klimą mam taką oto kosteczkę
OBraz 1
i od tyłu
OBRAZ 2
od nowej instalacji którą założyłem pozstała mi taka oto kosteczka
OBRAZ 3
OBRAZ 4
Reasumując po złożeniu wszystkiego niestety radio nie działa bo podobno nie ma jakiejś przejściówki która się wpina miedzy kostkę z obrazu 1 i 3
Jak odepnę kostkę z obrazu 1 i wepnę nowa z obrazu 4 to nie ma zasilania na radio i nie mogę vagiem się do auta podłączyć pisze że brak sterownika, natomiast jak założę kostkę zpowrotem wraca zasilanie na radio i vag zaczyna widzieć auto.
ma ktos dokładna rozpiskę kostki obrazek 1 i obrazek 3 moze wtedy to jakos ogarne