Elektryka i elektronika » elektryczne szyby i szyberdach nie działają
Odpowiedz do tematu
 elektryczne szyby i szyberdach nie działają
Witam.
Pojawił sie kolejny problem z moją setą. Dzisiaj wsiadając do samochodu po odpaleniu z racji tego ze było ciepło a w kabinie nagrzane otworzyłem obie przednie szyby do samego dołu i szyberdach do połowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: elektryczne szyby i szyberdach nie działają
bialy napisał/a:
Witam.
Pojawił sie kolejny problem z moją setą. Dzisiaj wsiadając do samochodu po odpaleniu z racji tego ze było ciepło a w kabinie nagrzane otworzyłem obie przednie szyby do samego dołu i szyberdach do połowy.
i co dalej?????? :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
chcac pożniej podnieśc szyby nie było zadnej reakcji. dpoatrzyłem sie ze jak naciskam guzik podnoszenia czy opuszczania brzeczy przkaznik od strony kiierowcy przy lewej nodze na dole. ten przekaznik miał numer 285 albo 235. nie jestem pewien środkowej cyfry bo była juz troche starta. jakby ktoś mogł pomoc byłbym wdzieczny.

[ Dodano: Czw 26 Kwi, 2012 23:26 ]
zastanawiam sie czy to nie bedzie wina tego przekażnika?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bialy napisał/a:
chcac pożniej podnieśc szyby nie było zadnej reakcji. dpoatrzyłem sie ze jak naciskam guzik podnoszenia czy opuszczania brzeczy przkaznik od strony kiierowcy przy lewej nodze na dole. ten przekaznik miał numer 285 albo 235. nie jestem pewien środkowej cyfry bo była juz troche starta. jakby ktoś mogł pomoc byłbym wdzieczny.

[ Dodano: Czw 26 Kwi, 2012 23:26 ]
zastanawiam sie czy to nie bedzie wina tego przekażnika?
wszystko wskazuje ,że to przekaźnik, wyciagnij go i rozbierz może uda Ci się go zreanimować

Postaw piwo autorowi tego posta
 
prubowałem go ruszyc ale to nic nie dało. Nadal jest takie dziwne brzeczenie. szukałem drugiego ale to cięzki temat bedzie z tym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź wiązkę w drzwiach kierowcy - gumowy peszel

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa