 |
|
[A4 B5 ADR] niedomyka do końca szyb z pilota |
| Autor |
Wiadomość |
bombelm7

Model: B5
Silnik: ADR
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Wszystkie posty: 35
     
Skąd: Świętokrzyskie
|
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012 22:32 [A4 B5 ADR] niedomyka do końca szyb z pilota
|
|
|
Witam.
Problem w tym że po naciśnięciu przycisku zamykania w pilocie centralny zamyka się bez problemu cały natomiast otwarta szyba zasuwa się do połowy ( chyba że jest odsunięta tylko trochę 5-10 cm to zamyka ją do końca) - niezależnie czy kierowcy czy pasażera, a czemu? Natomiast jak otwieram go z pilota to otworzy się i szyby odsuwają się do połowy i u kierowcy i u pasażera.
Autko z kluczyka dociąga szyby od zera do góry z z pilota nie, tylko do połowy.
Mam sterownik centralnego noxon T5P7
Zamieszczam jeszcze schemat jak podłączyłem wszystko (sterowany minusem) pneumatyczny
http://www.fotosik.pl/pok...57aabcf4b7.html
Może coś źle zrobiłem.
pozdr. Mateusz |
_________________ mateo |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012 22:41
|
|
|
a masz tylko jednego pilota czy dwa? sprawdzałes drugim? Myslę,że problem tkwi w samym pilocie a dokładniej we włączniku zamykania |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
bombelm7

Model: B5
Silnik: ADR
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Wszystkie posty: 35
     
Skąd: Świętokrzyskie
|
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012 23:20
|
|
|
Mam sprawdzałem.
Tak samo. |
_________________ mateo |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012 00:03
|
|
|
Musisz zmienić czas domykania szyb na 30s. Naciśnij i przytrzymaj klawisze w pilocie przez 5s. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bombelm7

Model: B5
Silnik: ADR
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Wszystkie posty: 35
     
Skąd: Świętokrzyskie
|
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012 10:01
|
|
|
Próbowałem już
1 przytrzymywałem dwa przyciski przez 5 sek i kierunki mrugnęły 3 razy - system
automatycznego 30s. domykania szyb posiadających funkcje komfort
2 ---------------------------------II--------------------------- mrugnęły 5 razy - działa tryb immobilizera.
Obecnie pilot pracuje na tej pierwszej opcji.
A nie wiem dlaczego ale na ustawieniu zworki 0,5s. zamykał i otwierał tylko samochód i już.
A na zworce ustawionej na 3,5s zamyka go i otwiera i szyby działają tak jak opisałem.
Przecież powinno być tak że on przy otwieraniu się tylko otwiera i wszystko a przy zamykaniu zamyka się i szyby też zamyka (ja mam tylko 2 elektryczne szyby i nie mam szyberdachu)
Dodam jeszcze że schemat podłączenia który zastosowałem do swojego zamka to "sterowanie minusem"
http://www.fotosik.pl/pok...62849e0f40.html |
_________________ mateo |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012 12:01
|
|
|
Widocznie źle coś podpiąłeś. Domykanie powinno działać tylko przy zamykaniu. Ustaw moduł na 0,5s oraz w trybie komfortu. Zmierz czas impulsu na domykaniu. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bombelm7

Model: B5
Silnik: ADR
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Wszystkie posty: 35
     
Skąd: Świętokrzyskie
|
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012 16:17
|
|
|
Dobrze zmienię to jak napisałeś na 0,5 sek.
Tzn że mam odczepić podłączony przewód od centralki (ten cienki czerwony) od domykania szyb i zmierzyć na nim napięcie i czas przez jaki je podaje tak?
miernikiem + do kabla - do masy w aucie (dobrze rozumiem)? |
_________________ mateo |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012 17:05
|
|
|
| bombelm7 napisał/a: | Dobrze zmienię to jak napisałeś na 0,5 sek.
Tzn że mam odczepić podłączony przewód od centralki (ten cienki czerwony) od domykania szyb i zmierzyć na nim napięcie i czas przez jaki je podaje tak?
miernikiem + do kabla - do masy w aucie (dobrze rozumiem)? |
Dokładnie tak jak piszesz. Minus miernika podłącz do przewodu domykania, plus miernika do 12V. Po naciśnięciu klawisza "zamknij" na mierniku przez 30s powinno być 12V. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
bombelm7

Model: B5
Silnik: ADR
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Sty 2012 Wszystkie posty: 35
     
Skąd: Świętokrzyskie
|
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 10:50
|
|
|
Skończyło się na tym że zaprowadziłem Audi do elektryka.
Podłączył i wszystko śmiga na 6+
(zamyka, otwiera, domyka, również nie ma znaczenia czy otwieram pilotem po zamknięciu z kluczyka czy na odwrót)
Z tego co zaobserwowałem to podpiął się tylko z jednym kabelkiem pod brązową kostkę na słupku (od domykania szyb) reszta w pedałach...
Ważnie że działa, koszt to 50zł
Dzięki za zainteresowanie, temat do zamknięcia.
Problem rozwiązałem. |
_________________ mateo |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |