Od długiego czasu nie działają mi obroty w zegarach VDO. Chciałem wymienić silniczek ale ceny na znanym portalu aukcyjnym to jakieś kuriozum więc myśle zeby sie zaopatrzyć u skośnookich.
Pomoże ktoś z oznaczeniami do tego ustrojstwa ? Bo nie chce rozbierać i wyciągać starego silniczka dopóki nie zamówie drugiego...
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Obrotomierz zegary VDO
Ilość rakiet może przebić jedynie ludność ChRL.
Mowa jest o modelu 1997 gdzie zamontowane są zegary 8L0919xxx więc Jaeger odpada nie ta generacja. Ceny tych właściwych zegarów zaczynają się od 39zł. To dużo czy mało?
Wszystkie 4 są identyczne i zamienne.
czy to oby na 100% wina silniczka?
W tescie zegarów kazdy patyk leci do góry oprócz obrotów
W climatroniku obroty w normie tak samo w blokach pomiarowych silnika a na zegarach w miejscu tzn po odpaleniu silnika podnosi sie do tysiąca obrotów i reaguje na gaz ale baaaardzo baaaardzo lekko i nie podnosi sie wyzej jak 1,2K
Adi jak masz pomysły co jeszcze sprawdzić to chętnie posłucham
W climatroniku obroty w normie tak samo w blokach pomiarowych silnika a na zegarach w miejscu tzn po odpaleniu silnika podnosi sie do tysiąca obrotów i reaguje na gaz ale baaaardzo baaaardzo lekko i nie podnosi sie wyzej jak 1,2K
Adi jak masz pomysły co jeszcze sprawdzić to chętnie posłucham
Taniej wyniesie kupić używane zegary.
Uuuuu panie no nie wiem nie wiem. Zegary 200 w góre i to czesto raczej złą sławą owiane Jaegery. VDO to czesto 300 w góre (stan nieznany) kalibracja immo itp itd a silniczek u ping pongów po 50 zł z wysyłką tylko musze wygrzebać oznaczenie bo tam tych silniczów wiecej jak u ruskich rakiet
| Bodegas napisał/a: |
| Uuuuu panie no nie wiem nie wiem. Zegary 200 w góre i to czesto raczej złą sławą owiane Jaegery. VDO to czesto 300 w góre (stan nieznany) kalibracja immo itp itd a silniczek u ping pongów po 50 zł z wysyłką tylko musze wygrzebać oznaczenie bo tam tych silniczów wiecej jak u ruskich rakiet |
Ilość rakiet może przebić jedynie ludność ChRL.
gdybym znalazł w takiej cenie to bym wziął bez pytania
ale ja w takim przedziale nie widze zegarów ...
ale ja w takim przedziale nie widze zegarów ...Najpierw sprawdź jakie posiadasz. Nr części jest potrzebny.
8L0 919 880 A
Adi zerknij przy okazji w post o centralce
thx
Adi zerknij przy okazji w post o centralce
thx880A z VISem cena nie powala na kolana, ale jako dawca mozna szukać bez FISa np taki https://allegro.pl/oferta/licznik-zegar-predkosciomierz-audi-a3-8l-1-6-1-8-13384061495
Jeżeli potrzebujesz jednak sam silnik to wygląda on tak https://allegrolokalnie.pl/oferta/silniczek-krokowy-vdo-91-255-008-liczniki-vag-gm
EDIT
Tu masz najtańszą opcję 4 silniczki VDO (używki) za cenę jednego https://allegro.pl/oferta/skoda-fabia-1-9-tdi-sdi-6y2919880a-licznik-zegary-10216035947
Jeżeli potrzebujesz jednak sam silnik to wygląda on tak https://allegrolokalnie.pl/oferta/silniczek-krokowy-vdo-91-255-008-liczniki-vag-gm
EDIT
Tu masz najtańszą opcję 4 silniczki VDO (używki) za cenę jednego https://allegro.pl/oferta/skoda-fabia-1-9-tdi-sdi-6y2919880a-licznik-zegary-10216035947
Ja szukałem tylko do 1.8 T a tam od razu cena kosmos a skoro mowisz ze te pasują to biore w ciemno
i jeszcze pytanie czy te silniczki są takie same czy można je zamieniac obroty z prędkością i odwrotnie ??
Dzięki po stokroć
Dzięki po stokroć
| Bodegas napisał/a: |
| Ja szukałem tylko do 1.8 T a tam od razu cena kosmos a skoro mowisz ze te pasują to biore w ciemno Dzięki po stokroć |
Wszystkie 4 są identyczne i zamienne.
Zamówione zwłoki na przeszczep a po wyjęciu mojego okazało sie że w oznaczeniu ma na końcu cyferke 7 nie 8. Nie zrobi to różnicy ??
Na końcu ma chyba 0?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
