mój problem to przetarte kabelki przy drzwiach, po ich połączeniu w dalszym ciągu nie działa centralny, szyba i krańcowy(brak symbolu otwartych drzwi) działają lusterka ! wszystko to w drzwiach kierowcy, pozostałe drzwi działają normalnie (z wyjątkiem szyby u pasażera), drzwi tylne na korbki "-) ale centralny działa we wszystkich pozostałych drzwiach
co może być przyczyną ??? bezpieczniki sprawdzone (chyba że któreś pominąłem) spotkałem się opinią że to spalony silnik podnoszenia szyby, ale czy ma on coś wspólnego z centralnym ?
z góry dzięki za pomoc
A4B6 2001 (małyszówka)