Elektryka i elektronika » Brak stopki na bezpiecznik od świateł cofania Czytaj więcej:
Odpowiedz do tematu
 Brak stopki na bezpiecznik od świateł cofania Czytaj więcej:
Witam, wg rozpiski bezpieczniniów na forum,w zaznaczonych miejscach powinien być bezpiecznik od świateł cofania, natomiast u mnie jest tylko jedna stopka(prądowa). Odkręciłem skrzynke bezpieczników ale żaden kablel nie jest luźny. Co zrobić, brak światła wstecznego i ciągle mi pika deska rozdzielcza że żarówka spalona. Audi a3 8p 2.0 fsi zdjęcie skrzynki bezpieczników: https://zapodaj.net/plik-sYNf2iojn5

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Brak stopki na bezpiecznik od świateł cofania Czytaj wię
zbyster87 napisał/a:
Witam, wg rozpiski bezpieczniniów na forum,w zaznaczonych miejscach powinien być bezpiecznik od świateł cofania, natomiast u mnie jest tylko jedna stopka(prądowa). Odkręciłem skrzynke bezpieczników ale żaden kablel nie jest luźny. Co zrobić, brak światła wstecznego i ciągle mi pika deska rozdzielcza że żarówka spalona. Audi a3 8p 2.0 fsi zdjęcie skrzynki bezpieczników: https://zapodaj.net/plik-sYNf2iojn5
Na wstępie zapraszam do przywitania się w odpowiednim dziale. Co do Twojego problemu, to taki problem jest od zakupu czy pojewił sie nagle? pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Od zakupu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyster87 napisał/a:
Od zakupu.
rok modelowy 6 wieco i rozpiska bezpiecznikow inna, dlatego nie masz nic pod pozycja 31. Zerknij na czujnik w skrzyni. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gdzie znajdę poprawną rozpiske?
audi a3 8p 2.0 fsi rok 2005 nr VIN WAUZZZ8P06A082220,

[ Dodano: Pon 28 Paź, 2024 14:17 ]
CZujnik prawdopodobnie ok, prąd nie dochodzi do czujnika, gdy dam + z akumulatora na czujnik to światła wsteczne świecą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bezpiecznik nr4 5A

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa