To moj pierwszy post
Porosze Was o pomoc a mianowicie od jakiegos czasu mam problem z MMI.
Zaczne od poczatku najpierw sporadyczne zawieszanie sie nawigacji i resetowanie ustawien radia.
Podjechalem do servisu oczywiscie podlaczenie komputera i brak bledow.
Stwierdzili ze trzeba aktualizacje calego MMI zrobic .Przez kilka dni poaktualizacji bylo wszystko ok i sie zaczelo...
Rano po pierwszym odpaleniu dziala wsystko normalnie ale juz po drugim sie zawiesza resetuje i na chwile odpala ponownie i tak w kolko.
Nie reaguje na przyciski, czasem gra 5 min czasem 10 min a po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki radio potrafi grac z 5min jeszcze.
Nieraz sie wogole nie uruchomi 1-2 dni a trzeciego gra normalnie do drugiego uruchomienia silnika.
Ponowna wizyta w servisie chca wymieniac polowe osprzetu koszt ok 2 tys euro ( mieszkam w DE )
Wyczytalem ze moze byc gdzies wezyk przerwany od spryskiwacza sprawdzalem wszystko suche.
Komp zero bledow, bezpieczniki ok... co robic???
Pomocy!