Witam
Mam problem z poprawnym działaniem nawiewu w audi a6/c6. Auto wyposażone jest w klimatronic i problem polega na tym, że nie załącza się wiatrak, przełączając funkcje nawiewu tzn (nawiew na szybę, na nogi, na górę, auto, etc.) wydaje się, że wszystko działa poprawnie ponieważ słyszę jak zamykają i otwierają się różne kanały nawiewu oraz na panelu wyświetlają się funkcje zmiany kanału nawiewu oraz jego prędkości z tym, że wiatrak nie pracuje. Kilka razy zdarzyło się tak, że załączyłem nawiew i nic, po kilku minutach sam zaskoczył i zaczął pracować normalnie, albo np. po starcie samochodu załączyłem nawiew no i oczywiście dmuchawy brak po czym wyłączyłem cały panel przyciskiem on/off i ponownie go włączyłem i zaskoczył.
Na początku problem pojawiał się sporadycznie 1 w tygodniu potem częściej a teraz praktycznie codziennie albo w ogóle przez cały dzień nie chodzi wiatrak:(
Zastanawiam się czy to problem panela sterującego czy samego wiatraka, kilka razy po wyłączeniu samochodu słyszałem jak wyhamowywał wiatrak w dosyć głośny sposób który można było usłyszeć w kabinie samochodu,czy możliwe że np. jakieś łożysko się zatarło i wiatrak ma problem żeby wystartować?
Proszę o pomoc, z góry dzieki!
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych