Pozostałe tematy » [b4 all] korek wlewu paliwa z zamkiem, czy mozna dopasowac
Odpowiedz do tematu
 [b4 all] korek wlewu paliwa z zamkiem, czy mozna dopasowac
mam pytanie, czy kupujac oryginalny uzywany korek z zamkiem, do wlewu paliwa, da sie go rozebrac zeby dostac do wkładki i pozamieniac zapadki zeby pasował do naszego klucza

problem w tym, ze potrzebuje korek z zamkiem, na allegro sa zamienniki topran z kluczami ale bym wolała oryginalny uzywany zeby podpasowac niz ten topran, nie mam zaufania do jakosci tych zamienników

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma najmniejszego problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A nie masz centralnego zamka na klapce do wlewu paliwa ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
juz po jabłkach, kupiłam nowy zamiennik kraft tego korka z małym srebrnym kluczykiem x2 http://allegro.pl/show_item.php?item=4554251899 ... przedzierajac sie po Allegro wsród nawału Topranów udało mi sie znalezc cos lepszego ;)

własnie problem w tym, ze centralnego nie ma i nie ma po nim nawet śladu w instalacji auta, przy klapce paliwa, tam gdzie bolec powinien od centralnego byc jest zwykła gumowa zaslepka jak w wersji bez centralnego

w drzwiach pod tapicerka nie ma sladu pompek, wezyków niczego

myslałam, ze cos z tego centralnego jest i go przywróce, ale widze, ze to nie tak szybko, bo potrzebna bedzie kompletna uzywana oryginalna instalacja centralnego

korek na chwile obecna mam nie na klucz, a centralnego brak, wiec sami wiecie jak jest :/ wiec zamowiłam ten kraft korek z zamkiem i kluczykami

no a centralny, to przy obecnej sytuacji moge powiedziec, ze mam w planach i wszystko musze skompletowac, wiec to dłuzsza zabawa bedzie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa