mam pytanie, czy kupujac oryginalny uzywany korek z zamkiem, do wlewu paliwa, da sie go rozebrac zeby dostac do wkładki i pozamieniac zapadki zeby pasował do naszego klucza
problem w tym, ze potrzebuje korek z zamkiem, na allegro sa zamienniki topran z kluczami ale bym wolała oryginalny uzywany zeby podpasowac niz ten topran, nie mam zaufania do jakosci tych zamienników
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[b4 all] korek wlewu paliwa z zamkiem, czy mozna dopasowac
Nie ma najmniejszego problemu.
A nie masz centralnego zamka na klapce do wlewu paliwa ?
juz po jabłkach, kupiłam nowy zamiennik kraft tego korka z małym srebrnym kluczykiem x2 http://allegro.pl/show_item.php?item=4554251899 ... przedzierajac sie po Allegro wsród nawału Topranów udało mi sie znalezc cos lepszego
własnie problem w tym, ze centralnego nie ma i nie ma po nim nawet śladu w instalacji auta, przy klapce paliwa, tam gdzie bolec powinien od centralnego byc jest zwykła gumowa zaslepka jak w wersji bez centralnego
w drzwiach pod tapicerka nie ma sladu pompek, wezyków niczego
myslałam, ze cos z tego centralnego jest i go przywróce, ale widze, ze to nie tak szybko, bo potrzebna bedzie kompletna uzywana oryginalna instalacja centralnego
korek na chwile obecna mam nie na klucz, a centralnego brak, wiec sami wiecie jak jest
wiec zamowiłam ten kraft korek z zamkiem i kluczykami
no a centralny, to przy obecnej sytuacji moge powiedziec, ze mam w planach i wszystko musze skompletowac, wiec to dłuzsza zabawa bedzie
własnie problem w tym, ze centralnego nie ma i nie ma po nim nawet śladu w instalacji auta, przy klapce paliwa, tam gdzie bolec powinien od centralnego byc jest zwykła gumowa zaslepka jak w wersji bez centralnego
w drzwiach pod tapicerka nie ma sladu pompek, wezyków niczego
myslałam, ze cos z tego centralnego jest i go przywróce, ale widze, ze to nie tak szybko, bo potrzebna bedzie kompletna uzywana oryginalna instalacja centralnego
korek na chwile obecna mam nie na klucz, a centralnego brak, wiec sami wiecie jak jest
wiec zamowiłam ten kraft korek z zamkiem i kluczykami
no a centralny, to przy obecnej sytuacji moge powiedziec, ze mam w planach i wszystko musze skompletowac, wiec to dłuzsza zabawa bedzie
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych