| bananoo napisał/a: |
| a gdybym chciał kiedyś używać funkcji MUTE do zestawu głośnomówiącego to jaki przekaźnik byłby najlepszy? Proszę o jakiś link i model. |
Nie ma takiej potrzeby. Zestaw łączy się z radiem i to radio wykonuje resztę. W Symphony jest funkcja mute.
Ok. Temat chyba wyczerpany i zamknięty. Chylę czoła i serdecznie dziękuję za porady. Duży RESPEKT za dzielenie się cenną wiedzą.
Głównym celem ATT jest wymiana wiedzy oraz pomoc techniczna.
Dobrze, że istnieją takie fora i tacy zapaleńcy. Gdyż w dzisiejszym świecie (za przeproszeniem) za darmo nikt w pysk nie chce nawet dać. Ewentualnie zasztyletuje nożem w środku nocy, na ruchliwej ulicy w centrum miasta, gdy stanie się w czyjejś obronie.