Car Audio » Audi a4 B5 Radio Symphony Zmieniarka mp3
Odpowiedz do tematu
 Audi a4 B5 Radio Symphony Zmieniarka mp3
Witam. Chciałem na święta zrobić Audi prezent:) i kupić zmieniarkę mp3. Moje radio to Symphony bez systemu BOSE i bez zmieniarki w bagażniku. Pytanie do doświadczonych użytkowników takich zabawek... Zmieniarkę jakiej firmy wybrać, żeby nie było problemów i dobrze grało i na aukcjach są różne wersję przejsciówek 8 pin, 12 pin lub adapter 20 pin...Która będzie pasowała do mojego radia??
Oglądałem coś takiego:
1.http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfrowa-mp3-audi-a3-a4-a6-gw-30m-i3791110013.html
2.http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i3791089875.html
3.http://allegro.pl/zmieniarka-usb-mp3-sd-vw-audi-fakra-xcarlink-i3808379872.htm

Czym się różnią te urządzenia? Zmieniarka z ostatniego linku jest najdroższa, czy tez najlepsza? Ewentualnie proszę o namiar na konkretny sprawdzony sklep internetowy.
Z góry dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi a4 B5 Radio Symphony Zmieniarka mp3
jerrydzwonkow napisał/a:
Witam. Chciałem na święta zrobić Audi prezent:) i kupić zmieniarkę mp3. Moje radio to Symphony bez systemu BOSE i bez zmieniarki w bagażniku. Pytanie do doświadczonych użytkowników takich zabawek... Zmieniarkę jakiej firmy wybrać, żeby nie było problemów i dobrze grało i na aukcjach są różne wersję przejsciówek 8 pin, 12 pin lub adapter 20 pin...Która będzie pasowała do mojego radia??
Oglądałem coś takiego:
1.http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfrowa-mp3-audi-a3-a4-a6-gw-30m-i3791110013.html
2.http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-xcarlink-klu-i3791089875.html
3.http://allegro.pl/zmieniarka-usb-mp3-sd-vw-audi-fakra-xcarlink-i3808379872.htm

Czym się różnią te urządzenia? Zmieniarka z ostatniego linku jest najdroższa, czy tez najlepsza? Ewentualnie proszę o namiar na konkretny sprawdzony sklep internetowy.
Z góry dzięki

Sądzę, że pierwsza jest obiecująca. 2 i 3 są to te same urządzenia różniące się tylko przewodem. 3 jest do nowszych modeli (12 pin)
Prezentu to chyba nie zrobisz - mało czasu zostało. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
He he no liczyłem jeszcze, że te emulatory można kupić gdzieś w sklepie, ale u mnie w okolicy nie ma takiej opcji...byłem dzisiaj w kilku sklepach i pupa :-x Dzięki za odp. Najważniejsze, że wiem już z jaką wtyczką kupić. Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chciałem zadać małe pytanie odnośnie radia w sharanie MK1 99rok, którego tez jestem w posiadaniu, mam ori radio SOUND2
http://allegro.pl/vw-soun...4630447150.html
z sterowaniem pod kierownicą, chciałem dokupić do niego zmieniarkę z USB. Sprzedający powiedział że ta będzie pasować
http://allegro.pl/zmienia...4580251064.html
Jednak, nie mogę znaleźć czy na pewno będzie pasować, dodam że radio z wzmacniaczem połączone jest za pomocą dziwnej taśmy, a w radiu nie ma nigdzie gniazda do zmieniarki, a mam starą w bagażniku. Chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja że jakaś zmieniarka mp3 zadziała.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie będzie pasować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli pod tym radiem nic nie da się wykombinować??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
czyli pod tym radiem nic nie da się wykombinować??
Tylko oryginalna zmieniarka (stary typ na 6 płyt)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
i taką mam w bagażniku, i pozostaje uruchomienie jej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hej haj heloł ! :) - podpinam się...

Czy stracę na jakości dźwięku jeśli podłącze pod moją Navi Plus RNS-D jedną z tych zmieniarek? :) Na oryginalnej zmieniarce system BOSE gra bardzo ładnie i chciałbym, aby to się nie zmieniło.

http://allegro.pl/cyfrowa...5092075520.html

http://allegro.pl/cyfrowa...5129897270.html

http://allegro.pl/nvox-zm...5129629763.html

http://allegro.pl/zmienia...5105417152.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zylu napisał/a:
Hej haj heloł ! :) - podpinam się...

Czy stracę na jakości dźwięku jeśli podłącze pod moją Navi Plus RNS-D jedną z tych zmieniarek? :) Na oryginalnej zmieniarce system BOSE gra bardzo ładnie i chciałbym, aby to się nie zmieniło.

http://allegro.pl/cyfrowa...5092075520.html

http://allegro.pl/cyfrowa...5129897270.html

http://allegro.pl/nvox-zm...5129629763.html

http://allegro.pl/zmienia...5105417152.html

Nie ma szans aby MP3 miało tą samą jakość co CD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czy chociaż trochę się zbliży? :) Mam już dość nagrywania tych płyt :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trochę może zbliżysz, ale pliki będą miały wagę po 60MB.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chodzi mi o to żeby nie było kolosalnej różnicy :) Bo kiedy podłączyłem tuner DVB-T pod oryginalny tuner w bagażniku do tego podłączyłem pendrive z muzyką to masakra, ale myślę że to przez połączenie przez s-video (te okrągłe) i niska półka tunera.

Myślę że taka zmieniarka na usb byłaby dobrym rozwiązaniem, ale poczekam może się jeszcze ktoś wypowie kto miał przyjemność słuchać muzyki z takiego urządzenia ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa