Witam,

mam problem z głośnikami, mianowicie tył wraz z subwooferme przerwyają mi, raz gra, raz nie gra. Problem pojawiał się przy orginalnym radiu Chorus, jak również przy wymienionym na LG, wraz z całym okablowaniem, Może ktoś podesłaj jak idą kable pod tabpcerka, bądż jak rozebrać tapicere przy głośnikach, żeby zobaczyć, czy nie ma jakiejś przerwy.

Dzięki za pomoc




Doczytałem na forum, że może być spalony przekaźnik w subwooferze, może ktoś podesłać zdjęcie jak on wygląda i jak go wymienić.