Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[a4 b6 2004]Dziwna sytuacja
Re: [a4 b6 2004]Dziwna sytuacja
zacznij od podstaw,czyli popatrz na klemy ,czy sa dobrze dokrecone.
Witam miałem dziś dziwna sytuacje ,mianowicie pojechałem samochodem do sklepu zgasiłem silnik i chciałem zapalic jeszcze raz a tu nic ,kluczyk krecił sie w stacyjce, nic nie działało , deska ciemna nawet nie chciał sie zamknac z pilota,o kilku chwilach wszystko wrociło do normy . O co chodzi???
| turpic09 napisał/a: |
| Witam miałem dziś dziwna sytuacje ,mianowicie pojechałem samochodem do sklepu zgasiłem silnik i chciałem zapalic jeszcze raz a tu nic ,kluczyk krecił sie w stacyjce, nic nie działało , deska ciemna nawet nie chciał sie zamknac z pilota,o kilku chwilach wszystko wrociło do normy . O co chodzi??? |
klemy raczej wporzadku
może kostka przy stacyjce. Jak przekręcasz kluczyk to widoczny jest pobór prądu?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych