Problem jest następujący. Gdy włączam kierunkowskaz w prawo słychać "brzęczenie" i nie działają kierunki (czasem zdarza się iż kierunek działa poprawnie jednak bardzo rzadko). Awaryjne działają normalnie. Po przełączeniu w prawo na postoju świeci tylko tył. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
[ Dodano: Sro 11 Lip, 2012 13:22 ]
Poprawka. Na wyłączonym silniku po włączeniu kierunku w prawo świeci zarówno przód jak i tył - zapomniałem że miałem odłączoną lampę z przodu, bo sprawdzałem kable
[ Dodano: Sro 11 Lip, 2012 15:01 ]
Razem z prawym kierunkiem nie działają mi światła długie, jak czasem kierunek zatrybi, światła długie działają również....