[A6 C4] do³o¿enie wi±zki tylnych elektrycznych szyb
Czy dobrze mi siê zdaje,
¿e ¿eby uzupe³niæ wi±zkê elektrycznych szyb (gdy s± ju¿ 2 elektryczne na przodzie)
wystarczy tylko dolutowaæ w odpowiednie miejsca przewody od kostek
tylnych szyb z panela na 5 szyb, blokady szyb oraz kostek przycisków z tylnych drzwi?
poni¿ej rysunek z za³±czonymi punktami:

Re: [A6 C4] do³o¿enie wi±zki tylnych elektrycznych szyb
| drmort napisa³/a: |
Czy dobrze mi siê zdaje,
|
¬le ci siê zdaje.
ok,
to co jeszcze trzeba zrobiæ?
Je¿eli chodzi o A6 C4, to trzeba za³o¿yæ silnik z modu³ami oraz wi±zkê.
Jak co¶ to mam rozbite 100 C4, 4xelek szyby + szyber
| Mateo napisa³/a: |
| Jak co¶ to mam rozbite 100 C4, 4xelek szyby + szyber |
Od 100 C4 pasuj± tylko prze³±czniki.