Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
oświetlenie drzwi i sygnalizacja włączonych świateł
Witam , mam problem z drzwiami przednimi kierowcy . nie palą mi się lampki w tych drzwiach i nie działa sygnalizacja włączonych świateł . W pozostałych drzwiach jest wszystko ok . Możecie coś podpowiedzieć od czego zacząć ? Dodam że z trzech lampek w drzwiach pali się tylko ta przy klamce . Pod zamkiem i pod spodem się nie pali . Sprawdzałem miernikiem to do tych lampek nie dochodzi napięcie . A i jeszcze jedno , gdy otwieram drzwi kierowcy kierowcy nie zapala mi się światło na podsufitce .
Krancówka w zamku drzwi kierowcy lub jajk kto woli mikrostyk do czyszczenia lub wymiany
Temat ogarniety . Mikrostyk wyczyszczony i śmiga jak nowy
Ok
No i podziałał tydzień i o9d nowa to samo . Trzeba go jednak wymienić ale czy można kupić sam mikro styk ? Pytam bo szukałem na allegro i przyznam że z marnym skutkiem .
Zadzwon do servisu moze beda mieli jesli nie kupisz caly zamek
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych