Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
hamulec reczny audi a6
Re: hamulec reczny audi a6
Kluczem nr 13.
Regulację masz od spodu auta zaraz za dźwignią hamulca.
czyli bzdura jest ze do podciagniecia trzeba zdjąć tylne kratki nawiewulub caly tunel srodkowy
takie przypadki to widziałem w passacie, u mnie w C4 też jest od spodu
jasne!
mam pytanko jak podciągnąć hamulec reczny w audi a6 c5?
| adi93 napisał/a: |
| mam pytanko jak podciągnąć hamulec reczny w audi a6 c5? |
Kluczem nr 13.
| Cytat: |
| Kluczem nr 13. |
czyli bzdura jest ze do podciagniecia trzeba zdjąć tylne kratki nawiewulub caly tunel srodkowy
| adi93 napisał/a: |
| czyli bzdura jest ze do podciagniecia trzeba zdjąć tylne kratki nawiewulub caly tunel srodkowy |
takie przypadki to widziałem w passacie, u mnie w C4 też jest od spodu
| adi93 napisał/a: | ||
czyli bzdura jest ze do podciagniecia trzeba zdjąć tylne kratki nawiewulub caly tunel srodkowy |
czy te linki sa pod oslona aluminiowa wydechu?
Jest ona na wysokości hamulca ręcznego, oczywiście od spodu, bo tylko spod auta można to zrobić.
dzieki
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych