Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 98'r Naprawa ręcznego
Re: Naprawa ręcznego
Trzeba wymontować dzwignię hamulca, prawdopodobnie pękła ci sprężyna zapadki w dzwigni,albo sama zapadka wymaga podszlifowania, może to również być problem z zębatką,musisz zdjąć panel i wybudować dzwignię, wtedy dowiesz się co jest nie tak.
Zapraszam do dżiału powitań http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm
Witam. Proszę o pomoc mam problem z hamulcem ręcznym!!Problem polega na tym ze p[odczas zaciagniecia ręcznego nagle ręczny opadł i podczas proby kolejnego zaciagniecia dzwignia opada niesłychac tych dzwiękow terkotania jak sie zaciąga jak to mozan naprawic,rozkrecic
| pawelek1985 napisał/a: |
| Witam. Proszę o pomoc mam problem z hamulcem ręcznym!!Problem polega na tym ze p[odczas zaciagniecia ręcznego nagle ręczny opadł i podczas proby kolejnego zaciagniecia dzwignia opada niesłychac tych dzwiękow terkotania jak sie zaciąga jak to mozan naprawic,rozkrecic |
Trzeba wymontować dzwignię hamulca, prawdopodobnie pękła ci sprężyna zapadki w dzwigni,albo sama zapadka wymaga podszlifowania, może to również być problem z zębatką,musisz zdjąć panel i wybudować dzwignię, wtedy dowiesz się co jest nie tak.
Zapraszam do dżiału powitań http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych