Elektryka i elektronika » Audi A6 C4 Avant
Odpowiedz do tematu
 Audi A6 C4 Avant
Witam serdecznie - krótko na temat - od pewnego czasu przestała świecić lampka po otwarciu klapy bagażnika. Lampka wydaje się być ok nawet od środka, więc ściągnąłem tapicerkę z klapy aby poszukać czujnika który to załącza przy otwartej klapie może on ale tu napotkałem problem bo nie mogę go zlokalizować - jeżeli wiecie gdzie go szukać i jak mniej więcej wygląda to proszę o pomoc - pzdr Łukasz

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A6 C4 Avant
maaly4 napisał/a:
Witam serdecznie - krótko na temat - od pewnego czasu przestała świecić lampka po otwarciu klapy bagażnika. Lampka wydaje się być ok nawet od środka, więc ściągnąłem tapicerkę z klapy aby poszukać czujnika który to załącza przy otwartej klapie może on ale tu napotkałem problem bo nie mogę go zlokalizować - jeżeli wiecie gdzie go szukać i jak mniej więcej wygląda to proszę o pomoc - pzdr Łukasz

Włącznik lampki jest w zamku klapy. Bardziej prawdopodobnym uszkodzeniem będzie wiązka uszkodzona elektryczna. Zdemontuj gumowy peszel po lewej stronie klapy i poszukaj przełamanych przewodów.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiązka jest chyba nowa bo gdy kupiłem (ok 3 lata temu) szalała wycieraczka i tylny (w klapie) stop tylko nie kojarze czy wymienili tylko przetarte przewody czy wszystki ale mimo wszystko dzięki za pomoc pogrzebie trochę jak znajdę czas i się odezwe co i jak - pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa