[A4 b5] jaki kabel od zmieniarki
witam mam pytanko co do kabla do zmieniarki ori audi do schowka chyba
radio concert a zmieniarka taka
i jeszcze jedno czy są jakieś specjalne kieszenie do tego typu zmieniarki żeby to spasować w schowku w audi a4b5
Zmieniarki tego typu nie posiadały kieszeni, a specjalnie wyprofilowany schowek. Montowane były w modelach B6. Kabel jest standardowym połączeniem jak dla VW tylko, że kabel jest krótszy.
a więc trzeba coś samemu wyprodukować czyli kabel i kieszeń ?
| karollo95 napisał/a: |
| a więc trzeba coś samemu wyprodukować czyli kabel i kieszeń ? |
Dokładnie jak piszesz. Ja taki kabel do swojej 100ki robiłem od podstaw. Opis mogę Ci wysłać ale załatw sobie najpierw wtyczki.
Tyż prawda. Przewody sygnałowe i sterujące powinny być ekranowane.
a czy zmieniarka philips rc 032 podejdzie pod concerta. pytam bo kolega ma taką do oddania
| karollo95 napisał/a: |
| a czy zmieniarka philips rc 032 podejdzie pod concerta. pytam bo kolega ma taką do oddania |
Nie podejdzie.