mam problem z czujnikiem stopu - światła stop świecą się bez przerwy na włączonym i wyłaczonym silniku, kiedy nacisne stop śiweca troche mocniej ale po puszczeniu pedału dalej świeca. Odłączyłem czujnik przy pedale stopu i ponownie podłączylem, na chwile pomoglo ale potem znowu zaczely świecic. Bez czujnika takze swieca. Po odłączeniu akumulatora i podłaczeniu nie swieca dopoki nie nacisne stopu.
Prosze o pomoc i z góry dzieki