Elektryka i elektronika » [a3] dziwny pobór prądu na postoju
Odpowiedz do tematu
 
Czy pompka, czy stacyjka? Masz oryginalne radio? Załącza się po przekręceniu kluczyka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Radio jest nie oryginalne, działa cały czas, nie potrzebny jest kluczyk, chciałem podłączyć je w taki sposób aby działało po przekręceniu kluczyka, ale w wiązce nie było kabla z prądem po przekręceniu stacyjki, tzn były tam kable, ale żaden nie miał prądu, dlatego zmostkowałem żółty i czerwony kabel. Teraz sobie myślę, że to ma sens, ani radio nie ma prądu po stacyjce ani oświetlenie kabiny, gdzie szukać tego połączenia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
plutmarcin napisał/a:
w wiązce nie było kabla z prądem po przekręceniu stacyjki,

Wszystko na temat. Jeżeli A3 była oryginalnie wyposażona w instalację radiową, to ten przewód powinien tam też być. Jest to przewód żółty z czerwonym paskiem pozycja nr4. Jezeli na nim nie ma napięcia, to zacznij od bezpiecznika nr 37. Jeżeli na nim nie będzie napięcia po przekręceniu klucza, to wymień kostkę stacyjki.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
plutmarcin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problem rozwiązany, w ogóle nie było bezpiecznika nr 37 i nawet miało to jakiś sens bo w instrukcji którą dostałem od poprzedniego właściciela w tabeli bezpieczników, pod pozycją 37 był opis "bezpiecznik wolny" ;-) ale jaja, dobrze, że nie wziąłem się od razu za rozkręcanie pompki :-)
Pozostaje do rozwiązania pobór prądu, ale mam nadzieję po wymianie procesora będzie OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
plutmarcin napisał/a:
Problem rozwiązany, w ogóle nie było bezpiecznika nr 37 i nawet miało to jakiś sens bo w instrukcji którą dostałem od poprzedniego właściciela w tabeli bezpieczników, pod pozycją 37 był opis "bezpiecznik wolny" ;-) ale jaja, dobrze, że nie wziąłem się od razu za rozkręcanie pompki :-)
Pozostaje do rozwiązania pobór prądu, ale mam nadzieję po wymianie procesora będzie OK.

Teraz możesz podłączyć radio tak jak być powinno.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i jest OK, wymiana procesora rozwiązała wszystkie problemy, pobór prądu jest na poziomie 0,03A, a temperatura wyświetlana jest prawidłowo. Adi jesteś wielki :-D Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
plutmarcin napisał/a:
No i jest OK, wymiana procesora rozwiązała wszystkie problemy, pobór prądu jest na poziomie 0,03A, a temperatura wyświetlana jest prawidłowo. Adi jesteś wielki :-D Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Cieszę się, że zakończyło się to sukcesem. Gratulacje dla serwisanta. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa