Pozostałe tematy » [ audi a4 avant b6] szarpanie
Odpowiedz do tematu
 [ audi a4 avant b6] szarpanie
czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..

mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:

01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1

38-10 - Output won't Switch or Short to B+



ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [ audi a4 avant b6] szarpanie
zak napisał/a:
czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..

mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:

01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1

38-10 - Output won't Switch or Short to B+



ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia?
sa to zawory przy poduszce silnika, z tego co wiem samych zaworów nie dostaniesz ,wiec cała poducha bedzie do wymiany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [ audi a4 avant b6] szarpanie
Pasiak napisał/a:
zak napisał/a:
czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..

mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:

01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1

38-10 - Output won't Switch or Short to B+



ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia?
sa to zawory przy poduszce silnika, z tego co wiem samych zaworów nie dostaniesz ,wiec cała poducha bedzie do wymiany.



no dobra ale ktora to poducha lewa prawa.? oby dwie sa z czujnikami czy tylko jedna?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [ audi a4 avant b6] szarpanie
zak napisał/a:
Pasiak napisał/a:
zak napisał/a:
czesc mam taki problem z moim audi a4 quattro b6 2.5 v6 ake 180ps..

mianowicie jak smigam powoli i rowno z gazem i obrotami to nic nie szarpie ..ale jak chce naprzyklad szybko ruszyc ze swiatel lub szybko wyprzedzic inny pojazd to szarpie nim jak by cos przerywalo doplyw paliwa albo cos innego ale mocno szarpie ..sprawdzony wagiem i wykazal blad:

01375 - Valves for Engine Mounting: Stage 1

38-10 - Output won't Switch or Short to B+



ktos wie co to moze byc i mial z tym do czynienia?
sa to zawory przy poduszce silnika, z tego co wiem samych zaworów nie dostaniesz ,wiec cała poducha bedzie do wymiany.



no dobra ale ktora to poducha lewa prawa.? oby dwie sa z czujnikami czy tylko jedna?
tego niestety nie jestem w stanie Ci powiedziec, zanim zaczniesz cokolwiek wymieniać, sprawdź okabowanie a przede wszystkim wtyczki czy nie ma elektrokorozji

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Logiczne jest to, że są dwie elektrohydrauliczne. Przy zwarciu do plusa trzeba sprawdzić wiązkę i oporność zaworu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa