Witam serdecznie, od wczoraj przestały mi działać przednie halogeny w zderzaku. Brak błędu, włącznik podświetla się na zielono. Tylne światło przeciwmgłowe oraz wszystkie inne działają bez zarzutu. Przejrzałem listę bezpieczników lecz nie mogę dojść do tego, który jest odpowiedzialny za halogeny. Jak rozwiązać ten problem ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A3 8P] Brak reakcji na włączanie świateł przeciwmgłowych.
Jeżeli nie ma błedu, to musiałeś je zdeaktywować przez OBD czyli jesteś szczery, ale nie do końca.
Czy przypadkiem Ty mi ich nie wyłączyłeś jak próbowaliśmy w mojej A3 skandynawski tryb włączyć ?
W sumie to miałoby sens. Od tamtego czasu ani razu nie wysiadłem z samochodu przy włączonych halogenach i nie mogłem tego zauważyć.
W sumie to miałoby sens. Od tamtego czasu ani razu nie wysiadłem z samochodu przy włączonych halogenach i nie mogłem tego zauważyć.
Wątpię abym się tak pomylił, ale trzeba to sprawdzić.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych