Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
A3 8L 2001 CAN a problemy z concert II
W Twoim przypadku nie ma czegoś takiego jak "inny nowszy CAN". Odłącz 20 pinową wtyczkę mini ISO i będzie wiadomo czy podświetlenie faktycznie sterowane jest CANem.
Posiadam A3 2001r. a wiec z CAN-em. Jednak radio concert II wylacza sie po godzinie,nie reaguje na zaplon-kluczyk,nie pokazuje komunikatów na duzym fis-ie. We wtyczce do radia są kable CAN wiec dlaczego te funkcje nie dzialaja? Z podswietleniem i glosnikami problemow nie ma. Co moze byc nie tak?
Podświetlenie sterowane jest analogowo czy CANem?
Z tego co wiem to CANem
[ Dodano: Czw 25 Paź, 2012 15:26 ]
Elektryk powiedział mi ze to radio jest sterowane innym nowszym CANem i ze mozliwe ze nie bedzie dzialac ale nie mial pewnosci. Wiem takze ze kupno adaptera CAN nic nie zmieni poniewaz jest on przygotowany do rocznikow bez CAN. Nie wiem juz co moze byc nie tak...;/
[ Dodano: Pią 26 Paź, 2012 00:09 ]
To mozliwe ze radio jest uszkodzone? Skoro podswietlanie sterowane jest CANem i podswietlanie dziala a reszta nie to moze to byc defekt radia?
[ Dodano: Czw 25 Paź, 2012 15:26 ]
Elektryk powiedział mi ze to radio jest sterowane innym nowszym CANem i ze mozliwe ze nie bedzie dzialac ale nie mial pewnosci. Wiem takze ze kupno adaptera CAN nic nie zmieni poniewaz jest on przygotowany do rocznikow bez CAN. Nie wiem juz co moze byc nie tak...;/
[ Dodano: Pią 26 Paź, 2012 00:09 ]
To mozliwe ze radio jest uszkodzone? Skoro podswietlanie sterowane jest CANem i podswietlanie dziala a reszta nie to moze to byc defekt radia?
| marcin5251 napisał/a: |
| Z tego co wiem to CANem
[ Dodano: Czw 25 Paź, 2012 15:26 ] Elektryk powiedział mi ze to radio jest sterowane innym nowszym CANem i ze mozliwe ze nie bedzie dzialac ale nie mial pewnosci. Wiem takze ze kupno adaptera CAN nic nie zmieni poniewaz jest on przygotowany do rocznikow bez CAN. Nie wiem juz co moze byc nie tak...;/ [ Dodano: Pią 26 Paź, 2012 00:09 ] To mozliwe ze radio jest uszkodzone? Skoro podswietlanie sterowane jest CANem i podswietlanie dziala a reszta nie to moze to byc defekt radia? |
W Twoim przypadku nie ma czegoś takiego jak "inny nowszy CAN". Odłącz 20 pinową wtyczkę mini ISO i będzie wiadomo czy podświetlenie faktycznie sterowane jest CANem.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych