Elektryka i elektronika » [100 C4] Podświetlenie podłogi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [100 C4] Podświetlenie podłogi
witam pytanie do ekspertów, mianowicie dokąd biegną kable od lampki węwnetrznej nad lusterkiem? gdyż chciałbym podświetlić miejsce na nogi a myślę że najlepiej było by się w nią wpiąć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ujek69 napisał/a:
gdyż chciałbym podświetlić miejsce na nogi a myślę że najlepiej było by się w nią wpiąć
mnie sie wydaje,że najlepiej to wpiąc się w bezpiecznik... niegdy tego nie rozbierałem, ale wg mnie przewody będa szły z przedniego lewego słupka w koło (jesli masz wszystkie boczne lampki) bo są one podpięte szeregowo. Ale nie mam pewności :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przewody łączą się w tablicy łączek elektrycznych nad nogami kierowcy i idą sobie w kierunku pompki centralnego zamka.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
co do bezpiecznika to mnie się nie wydaje dobrym planem, z racji tego że na mój rozum to będzie świecić cały czas, więc pozostają te łączki nad nogami albo stycznik w drzwiach na słupku, i teraz pod co lepiej się wpiąć?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ujek69 napisał/a:
co do bezpiecznika to mnie się nie wydaje dobrym planem, z racji tego że na mój rozum to będzie świecić cały czas, więc pozostają te łączki nad nogami albo stycznik w drzwiach na słupku, i teraz pod co lepiej się wpiąć?

Jedną stronę pod bezpiecznik, a druga pod włącznik krańcowy drzwi.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki za porady ale zrobiłem to inaczej (zależało mi żeby razem z centralna lampką włączało się to do nóg więc pociągłem kable od lampki pod podsufitka przez słupek pod kierownice ale już nie miałem kiedy pozakładać diod, co sądzicie o tym rozwiązaniu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ujek69 napisał/a:
dzięki za porady ale zrobiłem to inaczej (zależało mi żeby razem z centralna lampką włączało się to do nóg więc pociągłem kable od lampki pod podsufitka przez słupek pod kierownice ale już nie miałem kiedy pozakładać diod, co sądzicie o tym rozwiązaniu?

Każde rozwiązanie jest odpowiednie jeżeli działa. Niepotrzebnie szedłeś z tym przewodem na samą górę, bo mogłeś podpiąć się pod kierą. Mimo to w ten sposób również będzie działać. ;-)
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no już gotowe więc dzięki za porady.
temat uważam za zamknięty:)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa