Wczoraj walczyłem ale mi się nie udało go wyciągnąć, zdemontowałem też prowadnice szyby ale śruby od niej nie pozwalają wyciągnąć zamka,
Z przednich mi się udało bez problemów a z tylnimi jakaś zagwozdka, dajcie znać co trzeba zdemontować żebym bez sensu nie rozebrał pół auta,
dzieki