Szafa Grająca » Załamka, Chylińska teraz śpiewa dance!
Odpowiedz do tematu
 Załamka, Chylińska teraz śpiewa dance!
Załamka, Chylińska teraz śpiewa dance!

http://www.infomuzyka.pl/..._posluchaj.html



masakra, tak się sprzedać :-/ a to była kiedys moja ulubiona polska wokalistka, gdy jej repertuar jeszcze wyglądał tak: http://www.youtube.com/watch?v=OfClZA9XZSs , http://www.youtube.com/watch?v=sOq9TKhqXjs , http://www.youtube.com/watch?v=sKFaZ3DUU2g , http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E a to co teraz zrobiła, to jest normalnie dno i wielkie kupsko i czysta komercyjna chała, fujjj :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co się nie robi dla penendzy? :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
Sauron
[Usunięty]
 
Masakra na całej linii, szkoda ja lubiłam tę jej drapieżność :-( a to chała na maxa ot mandaryna tylko umiejąca śpiewać :-?

 
Sauron napisał/a:
ot mandaryna tylko umiejąca śpiewać :-?

Ale Mandaryna nie umie śpiewać. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
Sauron
[Usunięty]
 
Adi202 napisał/a:
Sauron napisał/a:
ot mandaryna tylko umiejąca śpiewać :-?

Ale Mandaryna nie umie śpiewać. :mrgreen:


No właśnie, źle zrozumiałeś ;P nowy przebój w stylu Mandaryny , tylko że Aga umie śpiewać o to mi chodziło, chociaz średnio mi się podobają te wysokie tony w jej wykonaniu 8-)

 
wczoraj jak usłyszałem premierę w radiu to mało co nie upadłem.... :mur: wielka szkoda :roll: :mur: :mur:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przyznam sie, ze bardzo czekałam na jej nową płyte.... a tu taki zonk, taka osobowosc polskiej sceny rockowej tak się zbździła :-/

śmieszą mnie te tłumaczenia, ze Chylińska dojrzała, jest matką itp. no i co z tego, albo sie ma rockową dusze albo sie jej nie ma, tu nie ma znaczenia wiek, status itp

ja tez juz jestem całkiem duza dziewczynką mam dziecko, zobowiązania i co, to jest powód, ze teraz mam nagle zaczac słuchac popu i ubierac sie w rózowe falbany i białe kozaczki? a bulle zamienic na yorki i nie robic tego, czy tamtego, nie jezdzic z trzema 666 na blachach na przykład? a jak ktos mi bezczelnie zajedzie droge to nie pokazywac mu środkowym palcem, ze mi sie to nie podoba? bo ktos powie ze mi to nie wypada? a moze audi sprzedac bo 80 "niekobieca" i kupic fiata Pande na raty z salonu hahahah albo inne małe gówno utarte mianem auta dla kobiety? to bzdura, bo albo ma sie dusze buntownika albo nie, a jak sie ma, to na zawsze jest sie sobą.. zenada i tyle

juz jej nie lubie, bo nie ma kobita klasy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
przyznam sie, ze bardzo czekałam na jej nową płyte.... a tu taki zonk, taka osobowosc polskiej sceny rockowej tak się zbździła :-/

śmieszą mnie te tłumaczenia, ze Chylińska dojrzała, jest matką itp. no i co z tego, albo sie ma rockową dusze albo sie jej nie ma, tu nie ma znaczenia wiek, status itp

ja tez juz jestem całkiem duza dziewczynką mam dziecko, zobowiązania i co, to jest powód, ze teraz mam nagle zaczac słuchac popu i ubierac sie w rózowe falbany i białe kozaczki? a bulle zamienic na yorki i nie robic tego, czy tamtego, nie jezdzic z trzema 666 na blachach na przykład? a jak ktos mi bezczelnie zajedzie droge to nie pokazywac mu środkowym palcem, ze mi sie to nie podoba? bo ktos powie ze mi to nie wypada? a moze audi sprzedac bo 80 "niekobieca" i kupic fiata Pande na raty z salonu hahahah albo inne małe gówno utarte mianem auta dla kobiety? to bzdura, bo albo ma sie dusze buntownika albo nie, a jak sie ma, to na zawsze jest sie sobą.. zenada i tyle

juz jej nie lubie, bo nie ma kobita klasy
nic dodać, nic ująć....ŻENADA!!!!!! :wstyd: :idiota: :kijemgo: :zabawa: :cenzura: :ukrywa: :rozwalgnoja: :protestuje: :miotacz: :stake: :wybuchajacazlosc: :wallbash_2: :chainsaw1: :k055:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A Wy się nie znacie i jakby "się zesrała taką samą płytą" w stylu jak to Pasiak, wkleił wyżej to byście pisali coś w stylu "nie pokazała nic nowego","stare ale jare","klasycznie ale super" ... itp

A pamiętajcie,że "rynek muzyczny"i "show busines" to jest to coś co nakręca "artystów..." :roll:

A grono miłośników takich "rytmów" Ją nakręciło ,żeby "zżenować" się troszke...


Ale jak zawsze to tylko moje skromne zdanie... :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
A pamiętajcie,że "rynek muzyczny"i "show busines" to jest to coś co nakręca "artystów..."
niby tak ale to nie pasuje do Agnieszki... no cóż jej wybór :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
d.n.o po prostu :cry: :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marlonok napisał/a:
d.n.o po prostu :cry: :cry:
powiem tak: poszła po bandzie wyskakując z taką nutą :wysmiewacz: ale sam teledysk mi się podoba :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Videoclipu to ja nie widziałem, ale tło muzyczne to już kilkaset razy słyszałem (bo musiałem). :blee: Wygląda mi na wyciągnięte żywcem z jednorękiego bandyty. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Szafa Grająca 

[ IP: 3.227.239.9 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa