Audi A6/S6 » Zakup Audi a6 c6
Odpowiedz do tematu
 Zakup Audi a6 c6
Witajcie koledzy.
Chciałbym abyście zerkneli i napisali swoje opinie nt. ogłoszenia z linku poniżej i ogólnie o a6c6 2.0tdi 170KM
https://www.otomoto.pl/of...m-ID6zFVv6.html
Może ktoś mieszka blisko albo zna sprzedawcę ? 😊
Z góry dzięki za cenne uwagi.
Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trochę uderzony. Pewnie do zrobienia. Ale co z ramą?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
elmek13 napisał/a:
Trochę uderzony. Pewnie do zrobienia. Ale co z ramą?


To że uderzony widać gołym okiem, podobno tylko powierzchownie, bo środek błotnika od strony bagażnika cały podłoga przy progu też.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trzeba bylo by to policzyc czy po zrobieniu nie wyjdzie tyle co gotowa z tym silinikiem i opcja wyposarzenia to te autabog wie ile nie stoja jak np 3.0 tdi quattro alezalezy kto co lubi ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gdyby oplacalo się ją naprawić to handlarz pierwszy by ja naprawił,żeby lepiej na niej zarobić. No chyba,że jestes blacharz-lakiernik to wtedy Ci sie opłaci :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak dla mnie to jedyny sensowny silnik. Nie chce żadnych benzyn czy diesli typu 2.7 lub 3.0 tdi.
Jeśli chodzi o koszty to myślę że 2.5 tys może by wystarczyło.
Nie jestem przekonany co do skrzyni bo VAG nie jest podobno najlepszy w skrzyniach a tu jest nieszczęsny multitronic.
Co wy na to?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
weider napisał/a:
Jak dla mnie to jedyny sensowny silnik. Nie chce żadnych benzyn czy diesli typu 2.7 lub 3.0 tdi.
Jeśli chodzi o koszty to myślę że 2.5 tys może by wystarczyło.
Nie jestem przekonany co do skrzyni bo VAG nie jest podobno najlepszy w skrzyniach a tu jest nieszczęsny multitronic.
Co wy na to?
szczerze mówiąc gdyby naprawa miała kosztować 2.5 tyś PLN to auto już dawno było by zrobione i wystawione za inną cenę,no chyba,że mowimy o euro lub funtach to sie zgodzę bo za te pieniądze co piszesz to może i ktoś zrobi to auto ale czy dobrze? Ja osobiście nie lubie jezdzic przystankami autobusowymi, bo wszystko jest cacy do kolejnego dzwona, i wtedy nagle się okazuje ,że auto się składa jak papier,ale każdy robi jak lubi :roll: co do skrzyni to multitronic wcale nie jest taki zły, jak się dba tak się ma

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego Pasiak trudno się z Tobą nie zgodzić w kwestii rozbitych i naprawianych aut. Natomiast wolę takie niż zrobione, ale nie wiadomo jak. A widziałem już niejedno auto przed i po naprawie. To ile waszym zdaniem kosztowałoby naprawienie tego auta ? Bo ja liczę lakierowanie 2ch elementów 700zl blacharz z 1tysiac i drzwi całe-nie wiem ile kosztują.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
weider napisał/a:
Kolego Pasiak trudno się z Tobą nie zgodzić w kwestii rozbitych i naprawianych aut. Natomiast wolę takie niż zrobione, ale nie wiadomo jak. A widziałem już niejedno auto przed i po naprawie. To ile waszym zdaniem kosztowałoby naprawienie tego auta ? Bo ja liczę lakierowanie 2ch elementów 700zl blacharz z 1tysiac i drzwi całe-nie wiem ile kosztują.
nie wiem czy blacharz weźmie 1000 pln za takie naprawy tymbardziej ,że uszkodzony jest tez próg, należało by zacząć od podjechania na stacje diagnostyczną lub rzeczoznawcy żeby sprawdzić czy w żaden sposób nie jest naruszona konstruka,moim zdaniem tak właśnie jest i dlatego ubezpieczalnia zdecydowała że naprawa tego egzemplarza zgodnie z wytycznymi producenta jest nieopłacalne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
2500zł? Zapomnij o tej kwocie. To nie jest powierzchowne otarcie tylko tu ktoś się dosłownie wbił taranem. Koszt samych drzwi w tym samym kolorze to 50zł, ale co z resztą? Próg rozszarpany, poszycie błotnika do wymiany no i nie wiadomo czy nie dojdą koszta z zawiechą.
Jak dla mnie to nie jest żadna okazja. Za 30900 masz 2010 sprawny z normalna skrzynią i podobnym wyposażeniem. https://www.otomoto.pl/of...a-ID6zBb32.html

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 18.224.0.25 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa