Audi A4/S4 » Zakup A4 B6 pare pytań
Odpowiedz do tematu
 Zakup A4 B6 pare pytań
Witam . jest to moj pierwszy post na waszym forum wiec prosze o wyrozumiałosc .
W zwiazku z planowanym zakupem A4 b6 mam pare pytan do ludzi ktorzy sie na tym znają najlepiej .
Planuje zakup kombi. przegladając rozne portale aukcyjne spotykam sie z roznymi wersjami róznymi silnikami i z róznym wyposazeniem w tej chwili jezdze passatem b5 i musze przyznac ze szukałem tego auta prawie poł roku ale ma wszystko to co chciałem. chciałbym równiez znalezc tak samo wypasiony model audi . tylko prosze sie wstrzymac z komentarzami typu idz do salonu itd . chce dizla .
pytanie
1. ogladając rózne portale spotykam sprzedawców ktorzy wystawiaja auta z silnikiem 1,9 w 130 koniach oraz 131 koni ? jest to jakas róznica ?
2 . jaki silnik wybrac ktory jest najmniej awaryjny
wybierając passata kierowałem sie tym by silnik miał oznaczenie AFN czyli popularna 110 konna jednostka .
3 . jakiej jednostki szukac - jakiego oznaczenia silnika ?
4 . czy tyko wersja s- line ma podgrzewane fotele ?
5 . od ktorego roku zegary oraz FIS był podswietlany na biało ?
6 . Czy w kazdym egzemplarzu jest komputer pokładowy wskazujący spalanie itp ?
7 . czy tylko w s-line jest skórzana 3ramienna kierownica ?
8 . czy we wszystkich modelach jest podswietlanie "dywaników" ?
to chyba wszystkie pytania jakie nasuwają mi sie na tę chwilę . dziekuje z gory za odpowiedz
pozdrawiam
kuba

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Zakup A4 B6 pare pytań
kubajvc napisał/a:
Witam . jest to moj pierwszy post na waszym forum wiec prosze o wyrozumiałosc .
W zwiazku z planowanym zakupem A4 b6 mam pare pytan do ludzi ktorzy sie na tym znają najlepiej .
Planuje zakup kombi. przegladając rozne portale aukcyjne spotykam sie z roznymi wersjami róznymi silnikami i z róznym wyposazeniem w tej chwili jezdze passatem b5 i musze przyznac ze szukałem tego auta prawie poł roku ale ma wszystko to co chciałem. chciałbym równiez znalezc tak samo wypasiony model audi . tylko prosze sie wstrzymac z komentarzami typu idz do salonu itd . chce dizla .
pytanie
1. ogladając rózne portale spotykam sprzedawców ktorzy wystawiaja auta z silnikiem 1,9 w 130 koniach oraz 131 koni ? jest to jakas róznica ?
2 . jaki silnik wybrac ktory jest najmniej awaryjny
wybierając passata kierowałem sie tym by silnik miał oznaczenie AFN czyli popularna 110 konna jednostka .
3 . jakiej jednostki szukac - jakiego oznaczenia silnika ?
4 . czy tyko wersja s- line ma podgrzewane fotele ?
5 . od ktorego roku zegary oraz FIS był podswietlany na biało ?
6 . Czy w kazdym egzemplarzu jest komputer pokładowy wskazujący spalanie itp ?
7 . czy tylko w s-line jest skórzana 3ramienna kierownica ?
8 . czy we wszystkich modelach jest podswietlanie "dywaników" ?
to chyba wszystkie pytania jakie nasuwają mi sie na tę chwilę . dziekuje z gory za odpowiedz
pozdrawiam
kuba

1 nie ma różnicy
2 to zależy jakiej mocy chcesz mieć silnik. Ogólnie wszystkie 1,9 są udanymi silnikami.
3 jw
4 nie koniecznie. S-Line jest wzorowana na modelu sportowym klasy S. S-Line to wysokie wyposażenie
5 białe podświetlenie tarcz produkowane było od samego początku modeli B6. Białych FISów jednak nie było. Był FIS monochromatyczny (czerwony) i kolorowy który montowany był również od początku serii.
6 nie ma, ale można go łatwo dostosować przez wymianę manetki i odpowiednie kodowanie
7 takie było założenie wersji sportowej. Kierownica jest elementem wymiennym i mozna ją sobie zamontować.
8. Podświetlenie nóg jest wyposażeniem dodatkowym.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
kubajvc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Prosze powiedzcie mi dlaczego wszyscy ci ktorzy pisza ze samochod na sprzedaz ma 130 KM maja srebrna pokrywe silnika a ci ktorzy maja 131 kucy pokazują pokrywe czarną ?

i model silnika jest najlepszy ? AWX ?
prosiłbym o rozpisanie mi modeli silników w pojemnosci 1,9 . pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubajvc napisał/a:
prosiłbym o rozpisanie mi modeli silników w pojemnosci 1,9 . pozdrawiam

Proponuję zerknąć tutaj:

http://www.audi-tech-team...s4-rs4-vt49.htm

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 3.145.108.9 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa