Temida radzi » Za darmo sprawdzisz każdy samochód! VIN, historia
Odpowiedz do tematu
 Za darmo sprawdzisz każdy samochód! VIN, historia
MSW uruchomiło dwie bezpłatne e-usługi, które pozwolą online sprawdzić informacje o samochodach oraz autokarach. Od poniedziałku przed zakupem auta można zweryfikować jego historię, a wysyłając dzieci na wypoczynek - sprawdzić, czy wiozący je autokar jest sprawny.

W ramach usługi "Historia pojazdu" dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów można uzyskać online - www.historiapojazdu.gov.pl ; nie trzeba składać wniosku i czekać na jego rozpatrzenie. Niezbędny do tego jest numer nadwozia VIN, data pierwszej rejestracji oraz numer rejestracyjny pojazdu. Udostępniane są jedynie dane o pojeździe, a nie o właścicielu lub posiadaczu auta. Usługa jest bezpłatna. Usługa skierowana jest głównie do osób kupujących używane samochody zarejestrowane w Polsce oraz sprzedających używane samochody.

Czytaj więcej: http://www.expressilustro...rawdz,id,t.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wpisywalem dane swojego auta i wyskakuje przepraszamy nie ma go w systemie ;) kibel jak wszystko w polsce :mrgreen: znow beda system udoskonalac z 3 lata za kase podatnikow :-/ barany

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Data pierwszej rejestracji dobrze wpisana?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak dobrze wpisywalem wszystko z 3 razy pod kolej i sprawdzalem moze go nie ma jeszcze w systemie nie wiem o co chodzi wam wyskakuje wszystko tam czy nie :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Tak dobrze wpisywalem wszystko z 3 razy pod kolej i sprawdzalem moze go nie ma jeszcze w systemie nie wiem o co chodzi wam wyskakuje wszystko tam czy nie :shock:


Uważaj, ponieważ jeszcze się okaże, że masz lewe auto :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To juz by nie byl by mój problem bylo kupywane w salonie ale juz mi pokazuje wyniki na tej stronie ale dopiero dzis wczoraj niechcialo :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Super! :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trochę za mało podają informacji, ale już jakiś początek jest

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 18.119.159.150 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa