Elektryka i elektronika » wymiana licznika pół FIS na pełny FIS
Odpowiedz do tematu
 
Dziękuję za odp tak napisalem do Adiego czekam na odzew. Nie wiem skąd on jest ja jestem z dolnośląskie go między Wałbrzychem a Wrocławiem. A orientujesz się może jaki licznik by pasował bo ja się po prostu nie znam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jurek Wiola napisał/a:
Dziękuję za odp tak napisalem do Adiego czekam na odzew. Nie wiem skąd on jest ja jestem z dolnośląskie go między Wałbrzychem a Wrocławiem. A orientujesz się może jaki licznik by pasował bo ja się po prostu nie znam
Do Adiego masz jakieś 160km ale sprawę załatwisz raz a dobrze, jeśli nie odpowiada na wiadomości to w profilu masz numer tel ;-) co do samych zegarów to orientuje się ale lepiej żeby Adi Ci powiedział co i jak. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przeszukałem profil Adiego i nr telefonu nie widzę napisałem pw i email pozostaje zaczekać. Wielkie dzięki Pasiak za chęć pomocy

[ Dodano: Sob 05 Lis, 2022 04:30 ]
Znalazłem gdzieś na forum info ze przy wyborze licznika najważniejsze są środkowe trzy cyfry w moim wypadku będzie to 920 czy możesz to potwierdzić czy może są inne kryteria? Dziękuję

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Post edytoway bez podbicia tematu sie nie wyswietli drugi raz Pasiak ma wieksza wiedze o zegarach to powinien ci to potwierdzic ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jurek Wiola napisał/a:
Przeszukałem profil Adiego i nr telefonu nie widzę napisałem pw i email pozostaje zaczekać. Wielkie dzięki Pasiak za chęć pomocy

[ Dodano: Sob 05 Lis, 2022 04:30 ]
Znalazłem gdzieś na forum info ze przy wyborze licznika najważniejsze są środkowe trzy cyfry w moim wypadku będzie to 920 czy możesz to potwierdzić czy może są inne kryteria? Dziękuję
zgadza sie 920 to wersja immo, tu masz numer do Adiego 791541808 , tylko,ze Adi bedzie dostepny dopiero w poniedzialek od 10 rano. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję za info i telefon do Adiego A pewno zadzwonię. kupiłem po okazyjnej cenie licznik o nr 4B0920930L z cyfrowymi wyświetlaczami czy on podejdzie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jurek Wiola napisał/a:
Dziękuję za info i telefon do Adiego A pewno zadzwonię. kupiłem po okazyjnej cenie licznik o nr 4B0920930L z cyfrowymi wyświetlaczami czy on podejdzie?
Nie podejdzie bo to szafa z A6 C5 one się o ile dobrze pamiętam różniły wielkością o pinologi już nie wspomnę, jeśli chcesz już coś lepsiejszego to poszukaj szafy z S4
https://allegro.pl/oferta/licznik-zegary-a4-s4-8d0920930c-99-01-12483892524
przyznam,że cena "nieco" wygórowana ale za to radość bezcenna ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trochę drogo ale doceniam chęć pomocy i bardzo Ci dziękuję. Czyli szukać coś od a4 bo z a6 będzie ciężko? Dobrze kminie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jurek Wiola napisał/a:
Trochę drogo ale doceniam chęć pomocy i bardzo Ci dziękuję. Czyli szukać coś od a4 bo z a6 będzie ciężko? Dobrze kminie?
dokladnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi potwierdził co mówiłeś Pasiak. No nic szukam jakbyś gdzieś coś na temat 8D0920932 miał daj znać proszę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
TEN Moze byc nr te same od 1.8 turbo
https://allegrolokalnie.pl/oferta/licznik-zegary-audi-a4-b5-18-turbo-8d0920932

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o telefon 794 168 084

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tu masz ogłoszenie aktualne
https://www.olx.pl/d/ofer...D5-IDQSF8a.html dzwonic i kupywac ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze pytanie pany. Czy manetka prawa od fisa podejdzie z a6 czy też szukać z a4 przyznam że szukałem na forum ale odpowiedźi są dwuznaczne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Te same :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.217.194.39 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa