Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Wymiana/czyszczenie lamp
Odpowiedz do tematu
 
Dokładnie 2400 plus nabicie 100 zł
W tym była sprężarka, jakieś filtry, osuszacz. Kobiecie często można wciasnąc wyższą cenę bo się na tym nie zna. Dobrze ze mój mechanik jest zaufany i jak powiem żeby zrobił co trzeba to wymieni tylko to co już wymaga wymiany. Niestety on powiedział że nie podejmie się naprawy klimy.

To takie pytanie jeszcze do znawców :D czy rozrząd daje jakieś objawy czy strzela nagle ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Marta.Gce napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 12:11   
     
 

Dokładnie 2400 plus nabicie 100 zł
W tym była sprężarka, jakieś filtry, osuszacz.
czyli nie tylko sprężarka a i reszta gratów. Razem z robotą może tyle wyjść bo trzeba się trochę nadłubać, za to samo nabicie bardzo tanio :mrgreen: Sam wiatrak nie jest drogi i możesz sobie to sama zrobić pod domem bo z tego co pamiętam trzeba odkręcić tylko jedną śrubkę,i będzie po problemie ;-) Z resztą w razie czego pomożemy :mrgreen: Jeśli chodzi o rozrząd to jedyna oznaka to hałasująca rolka ale to już skrajne przypadki, proponuję zdjąć obudowę rozrządu,zrobić zdjęcia i zapodać to pomożemy w ocenie sytuacji, tak czy siak jesli nie masz żadnej dokumentacji lepiej wymienić. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podjadę do mechanika żeby zobaczył bo ja nie będę tam grzebać 😀 a jeżeli chodzi o wymianę wiatraka to elektryk musi sprawdzić czy to wiatrak czy kabelki.

Dziękuję Wam bardzo za rady 😉

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no jesli tyle zeczy bylo wymienione to cena ok jesli wiatrak i kable beda dobre to moze byc przekaznik ktory jest przykrecony w lewej podluznicy od spodu aluminiowy lub duzy bezpiecznik pod kierownica.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Za tydzień jadę więc dam znać co było. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc 😁 !

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok wiec czekamy na dobre wiadomosci ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Marta.Gce napisał/a:
Za tydzień jadę więc dam znać co było. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc 😁 !
Łukasz83 zlw napisał/a:
Ok wiec czekamy na dobre wiadomosci

z niecierpliwością :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.149.230.44 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa