Pozostałe tematy » wyczeraczki i klima
Odpowiedz do tematu
 wyczeraczki i klima
Witam kupiłem właśnie audi a3 1.9 TDI 110km 1999rok. i mam takie problemy gdy przekręcam kluczyk żeby mi się świece na zgrzewały to zaczynają mi skakać przednie wycieraczki i coś puka w okolicy kierownicy a na zegarku wyskakuje mi serwer. Co to może być za przyczyna ?
Druga rzecz polega na klimie że nie chce mi się odpalić, gdy wduszam przycisk klimy to śnieżka mi wyskakuje ale zaraz gaśnie, czy by gazu już nie było w klimie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak jest po odpaleniu? też "skaczą" ,czy problem zanika? opcje są dwie: manetka,lub kostka stacyjki. Co do klimy to jaka byla temperatura na zewnatrz jak "dusiłeś " włacznik? Bo jeśli poniżej 6 stopni, to nie ma opcji aby się załączyła bo jest za zimno.
P.S. zapraszamy do działu powitań

Postaw piwo autorowi tego posta
 
po odpaleniu postuka i przestają skrzeczeć tzn. nie muszę go odpalać postuka poskaczą i przestają, dopiero pod czas jazdy jak muszę ich użycz to znowu przetrą mi szybę poskaczą postuka i przestaje
aha po było poniżej 5 stopni to będę musiał poczekać jak się ociepli i wtedy zobaczyć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bibek napisał/a:
po odpaleniu postuka i przestają skrzeczeć tzn. nie muszę go odpalać postuka poskaczą i przestają, dopiero pod czas jazdy jak muszę ich użycz to znowu przetrą mi szybę poskaczą postuka i przestaje
aha po było poniżej 5 stopni to będę musiał poczekać jak się ociepli i wtedy zobaczyć
na Twoim miejscu przygladnąłbym się manetce i skoro cos stuka, to sprawdziłbym "na krótko" silniczek wycieraczek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: wyczeraczki i klima
bibek napisał/a:
na zegarku wyskakuje mi serwer.

A co to znaczy lub jest serwer? :shock: :shock: :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
manetce ? tzn. gdzie to jest i jak sprawdzić
No że serwer mi wyskakuje to chyba normalnie jak jest coś do zrobienia ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Ale jeżeli tak sądzisz, to OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może po prostu my się nie rozumieli na liczniku gdzie pokazuje prędkość km/h a liczniku gdzie pokazuje obr. silnika jest na środku wyświetlać co cię informuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bibek napisał/a:
może po prostu my się nie rozumieli na liczniku gdzie pokazuje prędkość km/h a liczniku gdzie pokazuje obr. silnika jest na środku wyświetlać co cię informuje
myslę,że powinieneś dokładnie popatrzec co Ci się wyświetla bo na pewno nie "server".... natomiast manetka to to urządzenie,którym włączasz wycieraczki...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bibek napisał/a:
może po prostu my się nie rozumieli na liczniku gdzie pokazuje prędkość km/h a liczniku gdzie pokazuje obr. silnika jest na środku wyświetlać co cię informuje

Na pewno my się nie rozumieli.... Ten wyświetlacz to jest FIS i sądzę, że wyświetliło się tam Service.

Wystawiono 1 piw(a):
Pasiak
Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak dokładnie Service, ale już mniejsza o to. Wiem ze tym się włącza wycieraczki ale jak sprawdzić to, tzn. na co trzeba patrzeć itd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że to "pukanie" wydobywa się z uszkodzonego przekaźnika wycieraczek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no też już tak myślałem o tym przekaźniku że może być właśnie to

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.220.59.69 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa