Audi A6/S6 » Witam chce kupic s6
Odpowiedz do tematu
 Witam chce kupic s6
Witam chce kupic s6 4.2 lub s6 plus modec c4 lub c5 poczatkowe modele powiedzcie mi jakie sa roznice miedzy tymi modelami s6 a s6 plus napiszcie wady mechaniczne jakie sa najczesciej na co wracac uwage przy zakupie powiedcie co sadzicie o tych oferatch sprzedazy
http://otomoto.pl/audi-a6...a-C9852852.html
lub
http://moto.allegro.pl/it..._ful_opcja.html dziekuje z gróry

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chodzi Ci o różnicę między S6+ 4A(C4) a S6 4B(c5)?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
chodzi mi o roznice audi s6 c4 4.2 a s6 4.2 plus wiem ze ta droga wersja jest mocniejsza i ma inne egary ale czy cos innego jeszcze ma

[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 19:55 ]
chodzi mo to ze wyczytalem kiedys ze audi s6 c4 4.2 dzieli sie na dwa modele jeden o mocy 290 koni a drogi cos ponad 300 jak sie nie myle 320 i chcialbym sie dowiedziec jakie sa jeszcze miedzy nimi roznice oprocz zegarów i tej mocy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
TMJ napisał/a:
chodzi mi o roznice audi s6 c4 4.2 a s6 4.2 plus wiem ze ta droga wersja jest mocniejsza i ma inne egary ale czy cos innego jeszcze ma

Te dwie wersje różnią się przede wszystkim silnikami. Dodatkowo S6+ robiona była tylko z 6cio biegową skrzynią manualną. Dochodzą do tego drobne szczegóły typu brak niklowanych dodatków w modelu S6+, alcantara na fotelach, tacho do 300km/h w kolorach niebieski, biały lub ewentualnie w standardzie czarnym. Poza tym pozostałe szczegóły są w obu wersjach identyczne. S6+ produkowany była od 06.96 do 10.97 czyli okrągły rok modelowy. S6 produkowany był od 09.94 do 10.97.
Na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na konstrukcję - czy nie był naciągany. Następnie napędy i silnik. Jeżeli będzie to S6 na automacie, to dokładnie sprawdź stan skrzyni. Ogólnie papiery można dziś podrobić, ale jeżeli skrzynia miała wymieniany na czas ATF, to tym lepiej dla Ciebie. Po wyglądzie wewnętrznym można stwierdzić jak samochód był dbany przez właścicieli.
Odnośnie tych dwóch aukcji, to jakoś mi się nie widzą. Ja nie cierpię szpachli na aucie. Czarna z pierwszego linka ma uszkodzony tylny błotnik. Albo kilogram szpachli, albo zjazd całego błotnika ratuje sytuację. Druga aukcja to model już zarejestrowany w Polsce. Zastanawiam się dlaczego ma poprzeklejane napisy na tylnej klapie. Czy była malowana (klepana) czy może ktoś odkleił je i przykleił w innych niż fabrycznie miejscach bo tak mu się podobało.
pzdr
TMJ napisał/a:

chodzi mo to ze wyczytalem kiedys ze audi s6 c4 4.2 dzieli sie na dwa modele jeden o mocy 290 koni a drogi cos ponad 300 jak sie nie myle 320 i chcialbym sie dowiedziec jakie sa jeszcze miedzy nimi roznice oprocz zegarów i tej mocy

Nie było takich modeli które miały ponad 290KM. Powyżej 290KM miały modele A8 oraz modele S tj 6 czy 8.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aha no to moze byc ciekawe pytanie do sprzedajacego dlaczego tak jest :) a czarna audi to tak wlasciciel wspomina w ogloszeniu ze jest uszkodzony w bok wiec to jest wgniecienie. mankament nie udolne naprawe tego auta moze skutkowac pozniejsza korozja wiec tez sie zastanawiam nad nimi

[ Dodano: Pon 21 Wrz, 2009 20:38 ]
wiem ze to troszke starszy model niz te co pokazywalem ale jak mozecie rzucic okiem na te ogloszenie http://otomoto.pl/audi-s6...a-C9194633.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
TMJ napisał/a:
Aha no to moze byc ciekawe pytanie do sprzedajacego dlaczego tak jest :) a czarna audi to tak wlasciciel wspomina w ogloszeniu ze jest uszkodzony w bok wiec to jest wgniecienie. mankament nie udolne naprawe tego auta moze skutkowac pozniejsza korozja wiec tez sie zastanawiam nad nimi

Jeżeli blacha nie będzie przegrzana, to ocynk powinien zostać na swoim miejscu. Aby było miodzio, to tylko wymiana całego elementu. Co innego przedni błotnik, albo drzwi, ale to jest tył i bez spawania lub szpachli się nie obejdzie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
aha no to trzeba przy takich udolnego mechanika ktory cos wie o takiej robocie no coz moze jeszcze bedzie inny ciekay model jak cos to bede pytal o rady jak narazie dziekuje wszystkim

Postaw piwo autorowi tego posta
 
TMJ napisał/a:
aha no to trzeba przy takich udolnego mechanika ktory cos wie o takiej robocie no coz moze jeszcze bedzie inny ciekay model jak cos to bede pytal o rady jak narazie dziekuje wszystkim

Wystarczy prawdziwy pasjonata. Inaczej musiałbyś zabrać ze sobą cały sztab osób tj blacharz, lakiernik, elektro-mechanik lub elektryka i mechanika. Jeżeli coś będziesz mieć na oku, to nie krępuj się jesteś teraz w Team'ie więc pomoc Ci się należy jak ... nie będę mówić co. ;)
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jacek mi się podoba wypas tej :-D
http://szukaj.pl.mobile.e...pl&pageNumber=5
o resztę pytaj innych. Pzdr. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ta już miała dzidowanie. :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie wiem czy dobrze widze ale mi sie wydaje ze jest przod troszke maski nie spasowany wiec moze byc po dzwonie nie wiem czy dorze widze wiec powiedzcie czy juz dobrze patrze:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
lewa strona maski niepewnie wygląda (siedząc w środku oczywiście)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ta już miała dzidowanie.



skąd wie ... ???



:shock: :shock: :shock: :shock:


kolega Twój??? :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Ta już miała dzidowanie.



skąd wie ... ???



:shock: :shock: :shock: :shock:


kolega Twój??? :lol:
Adi ma chyba rentgen w oczach , bo ja tez nic nie widzę :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie widzicie spasowania szczelin ,między lewym błotnikiem , a maską , co za tym idzie reflektora lewego , i opuszczonych ( w stosunku do linii nadwozia ) przednich lewych drzwi ? Co prawda , może to "przekłamanie " obiektywu , ale ja tak to widzę.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 3.80.155.163 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa