Film, książka, teatr, gry » Wiedźmin 3: Dziki Gon
Odpowiedz do tematu
 Wiedźmin 3: Dziki Gon
Zanim W3 wyskoczy Nam z lodówki, chciałabym przypomnieć nielicznym forumowym RPGowcom, że w przyszłym roku czeka nas premiera ostatniej części gier o Geralcie od studia CD Projekt Red.
Będzie to zdecydowanie najdojrzalsza i najbardziej skomplikowana część trylogii. Ja jako zagorzała fanka Sagi o Wiedźminie Sapkowskiego czekam z niecierpliwością, ponieważ już po zwiastunach widać, że gracze będą łamać sobie głowy, zastanawiając sięnad właściwym wyborem.
CDP RED włożył w serię o Wiesławie dużo łez, potu i krwi oraz serca. W3 będzie śmigał na kompletnie zmodyfikowanym Red Engine, więc pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie koniecznym wymiana całej płyty głównej, dokładanie procesorów oraz wymiana kart graficznych. Wszystko naturalnie w technologii rodem z NASA.

Dla Wiedźminoczekaczy zwiastun Wiedźmin 3: Dziki Gon Zabijając Potwory


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trzecia część Wiedźmina zapowiada się naprawdę świetnie. Jak druga część mnie lekko zawiodła, tak myślę, że w trójce poprawią wszystkie mankamenty ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przede wszystkim dlugosc rozgrywki. REDzi z reguly biora sobie do serca narzekania spolecznosci wiedzminskiej, wiec o wiekszosc bolaczek W2 jestem spokojna.
Nieco martwia mnie (jak kazdego wiedzmakowego gracza) wymagania techniczne - prezentacja Nvidii z futrem lekko mnie przerazila ... Dwie karty Tytan do pociagniecia efektu futra na maksa to duza przesada. W Niemczech GeForce GTX Titan stoi powyzej 1000 € :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zapowiada się świetna zabawa :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taki zwiastunik jeszcze:




;respekt;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Film, książka, teatr, gry 

[ IP: 18.116.118.244 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa