Film, książka, teatr, gry » Wiedźmin 2/ Wiedźmin 3 Dziki Gon
Odpowiedz do tematu
 Wiedźmin 2/ Wiedźmin 3 Dziki Gon
Złapałam się dzisiaj za głowę ... do zamówienia jest już druga część Wiedźmaka. Edycja kolekcjonerska kosztuje w Niemczech bagatelne 185 € :shock:
Zastanawiam się jaki będą mieć zbyt ... Naturalnie od lat marzę o popiersiu Geralta na półce :wysmiewacz:

http://www.amazon.de/Witc...92883332&sr=8-2

PS. Fakt, że edycja kolekcjonerska w PL szacowana jest na 229,99zł czyli 57€ zbyję milczeniem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już 11 listopada 2010r. zamówiłam edycję Premium za 99,99PLN :mrgreen:

Dlaczego nie edycja kolekcjonerska? Nie jestem gadżeciarą nawet w przypadku Geralta, a ten gipsowy łeb to przegięcie pały - mogę powtórzyć jedynie to, co napisałam już w komentarzach na Warowni - nie mam ogródka, w którym odlew głowy wiedźmina mógłby zastąpić równie plugawą figurkę germańskiego krasnala :]

Edycja Premium i tak zawiera:
1. DVD z grą: DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
2. Specjalne "Making-of" DVD: Materiały filmowe związane z grą - niepublikowany wcześniej film o powstawaniu gry ,zwiastuny,dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady.
3. Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
4. Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry.
5. Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
6. Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry
7. Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze
8. Papercraft: Dwie papierowe figurki - Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia
9. Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium

Zamówienie EP przed premierą (tylko w sklepie gram.pl) gwarantuje dodatkowo otrzymanie kodu dającego dostęp do unikalnej zawartości w grze - Sekretnego Kupca, oferującego przedmioty i składniki niedostępne u innych kupców.

No i cóż mi więcej potrzeba, żeby zagrać? Nawet mogę kogoś obdarować tymi papierowymi figurkami, bo origami też mi jakoś nieszczególnie na sercu leży 8-)

[Szynszylku, jak chcesz to mogę powiększyć moje zamówienie o dodatkową sztukę dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowana takową.]

Wystawiono 1 piw(a):
szynszylek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ewcia tak sobie ponarzekałam, bo zabiła mnie olbrzymia różnica cen. O edycji kolekcjonerskiej nawet nie myślę, nie mam balkonu, którego Geralt mógłby strzec :mrgreen:
Ja myślę tylko o edycji premium w polskiej wersji językowej, ponieważ nie jestem w stanie odmówić sobie pięknej staropolszczyzny okraszonej epitetami w stylu Sapkowskiego ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to już ją masz ;)

Ech, szkoda że jeszcze tyle czasu do premiery musimy czekać...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
:mrgreen: ehh od razu lżej na duszy!.. Kolega zamówił sobie wiedźmaka 2-wersje kolekcjonerska-200 coś dał..gierka przyszła mu w czwartek ale miałem ubaw że gre można
uruchomić dopiero chyba dzisiaj.. :lol: ..jutro przejdę się do niego zobaczę co i jak z W2..
kolo wziął sobie nawet urlop :kwasny: żeby w spokoju się "rozkoszować"....


No cóż, nie ma co ukrywać - CDP dał organizacyjnie d*** na całej lini - ja znam osoby, które z kolekcjonerki dalej nie korzystają, bo nie mogą jej uruchomić (a miała prądzić 16 maja o godzinie 00:01). Ja mam zamówioną wersję premium i też zaczynam się już martwić, ponieważ dwa dni po premierze dalej są problemy. Nie wspomnę już o tym, że DLC nie działają ... normalnie wstyd. Serwery nie wytrzymały 10 tysięcy połączeń, a gdzie 90tys. z edycji premium? I to tylko w samej Polsce. Forum wiedźmińskie nie działa, gry nie można aktywować, bo nie działa forum - no szlaq :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzisiaj byłem u kolesia zobaczyć jak co wygląda i powiem że miło oko cieszy
nowy "engin"-texty rozbrajają i zaczynam łapać bakcyla na gierkę.
Gierkę uruchomił wczoraj po kilku próbach ale nie oszukujmy się że mawet takie
firmy jak EA czy Blizzard też servery by nie wytrzymały...poza tym nasz przemysł
się dopiero rozwija i tak szok że pożyczyli 30 baniek na projekt
...moim zdaniem trzeba im dać kilka dni na ogarnięcie bo
przypuszczam że sami chyba nie zdawali sobie sprawy że aż tak dużo będzie
połączeń a nie tylko Polacy chcieli odpalić gierkę :lol: co nie tłumaczy naszej frustracji :evil:
Szczerze to dumny jestem z chłopaków i mam nadzieję, że nie dadzą się podkupić
EA czy innemu "skomercjonalizowanej"-chyba tak to się pisze,sorry za ort. ;-) -firmie..
oraz cieszy mnie fakt że chłopaki będą rozwijać inne projekty na tym "enginie" takie jak:
:idiota: czy :snajper: oraz :s050
Tak więc "Cierpliwość cnotą królów"....których Gerald wyeliminuje :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mnie jakoś Wiedzma nie podpadła do gustu, grałem w 1 część i też nie. Ale Fable i inne takie się podobały. Dziwne nie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
elmek13 napisał/a:
Mnie jakoś Wiedzma nie podpadła do gustu, grałem w 1 część i też nie. Ale Fable i inne takie się podobały. Dziwne nie.


Proszsz... coś dla Ciebie ;)
http://www.wrotafable.pl/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
waber, wiem, że jest 3 :mrgreen: Już się pobiera.... :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
waber, a Ty widziałaś, jak Amerykanie ocenzurowi LaunchTrailera? :lol:

Wkleję Wam nasz polski, normalny :wysmiewacz:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów_Pogarda i strach


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Siostro, ja przejdę Wieśka2 chyba dopiero jak się nauczę pada obsługiwać, bo sterowanie klawiaturą schędożyli na maxa - ale muza powala!

Dorzucam małe co nieco ;)

Jak zabić wiedźmina?

Miłość i krew

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Miłośnicy Wiedźmina 2 - gotowi na wszystko :mrgreen:

http://www.kwejk.pl/obrazek/101402/thewitcher.html

...sam wiele bym zrobił dla takiej gry :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rootkins napisał/a:
Miłośnicy Wiedźmina 2 - gotowi na wszystko :mrgreen:

http://www.kwejk.pl/obrazek/101402/thewitcher.html

...sam wiele bym zrobił dla takiej gry :D

Nie wiem skąd żeś to wytrzasnął ale jak dla mnie to bomba :mrgreen:
Poza tym słyszałem że cd-projekt wziął sobie do serca narzekania urzytkowników którzy
zamówili "preordera" i w ramach przeprosin dostaną koszulkę z W2 za free :-D to miłe..
jedyne 10 000 szt..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Maciejka00 napisał/a:
zamówili "preordera" i w ramach przeprosin dostaną koszulkę z W2 za free :-D to miłe..
jedyne 10 000 szt..

Owszem miłe, za free dostaną tylko kolekcjonerzy :-P
Ja jako nabywca premium to chciałabym, żeby wypuścili w końcu patcha. Mimo, że mam olbrzymie problemy z graniem (ale na stronie technicznej nie będe się tutaj skupiać), to grą jestem absolutnie zachwycona. Grafika powala na kolana, QTE sprawiają dużo radości (uwielbiam się boksować), otwarte przestrzenie są niesamowite, dialogi - klasa sama w sobie. Nowy system sterowania wymaga wiele bólu, frustracji i łez, ale można go po paru godzinach grania w miarę opanować. Jedyne, co mnie zszokowało to poziom trudności. Owszem, Wiesław 1 był w miarę łatwy, ale dwójka to na poziomie normalnym jest hardcore :mrgreen:

Gra jest meega c050

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Maciejka00 napisał/a:
zamówili "preordera" i w ramach przeprosin dostaną koszulkę z W2 za free :-D to miłe..
jedyne 10 000 szt..

Owszem miłe, za free dostaną tylko kolekcjonerzy :-P
Ja jako nabywca premium to chciałabym, żeby wypuścili w końcu patcha. Mimo, że mam olbrzymie problemy z graniem (ale na stronie technicznej nie będe się tutaj skupiać), to grą jestem absolutnie zachwycona. Grafika powala na kolana, QTE sprawiają dużo radości (uwielbiam się boksować), otwarte przestrzenie są niesamowite, dialogi - klasa sama w sobie. Nowy system sterowania wymaga wiele bólu, frustracji i łez, ale można go po paru godzinach grania w miarę opanować. Jedyne, co mnie zszokowało to poziom trudności. Owszem, Wiesław 1 był w miarę łatwy, ale dwójka to na poziomie normalnym jest hardcore :mrgreen:

Gra jest meega c050

Kumpel przez 2 dni grał na 22 calowym lcd-ku..i różnica jest ogromna bo na razie
gra nie kompiluje na format 4:3 i wszystko na jego starym kineskopowcu 17' wygląda małe(ponoć vitaminka wyjdzie i będzie ok)
...więc jutro zamawia 24 cale :shock:
co do poziomu trudności to rzeczywiście trzeba się napocić.. 3 kolesi z tarczami i 30 min
zabawy..
duży plus dla autorów bo już na normalu BARDZO przydają się pułapki i z pewnością
użyteczne będą wreszcie PETARDY :evil:
Na razie jak dla mnie gra "daje rade" 8-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Film, książka, teatr, gry 

[ IP: 3.85.224.214 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa