Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pasiak
Sro 27 Cze, 2012 16:57
A4 B5 benzyna + LPG wady i zalety
Autor Wiadomość
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 09:28   A4 B5 benzyna + LPG wady i zalety
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



A4 B5 benzyna + LPG wady i zalety - chciałabym poprostu poczytać Wasze opinie, jestem jakoś bardzo negatywnie nastawiona do LPG (nigdy tez nie miałam autka z LPG)... no ale przy dzisiejszych cenach benzyny to diesel już coraz mniej przestaje się opłacać :zly:

Intereseują mnie silniki 1,8 no ewentualnie 1,6 jak trafiłabym super stan to też, ale jednak wolałabym 1,8 - to tyle co do "zwykłych" silników a jeszcze jest w tym modelu silniczek 1,8 z turbo, no i jak to się wszystko z LPG sprawuje w tym modelu i w tych silnikach do 1,8 pojemnosci i jesli juz, to który silnik z nich sobie najlepiej z gazem radzi, jaka instalacja powinna byc - jakie wady, zalety, awaryjność i tak dalej, po prostu chce poczytać Wasze opinie, zeby zdobyć jakieś pojęcie i ogląd na tę sprawę

ogólnie, to też pytam tak niewiąząco, bo ja trochę dziwne mam podejście, bo się przyzwyczajam do samochodów, tak, ze jak już jakiś mam, to pare lat nim jeżdzę i cięzko mi się rozstać... bo się po prostu przyzwyczajam jak pisałam i tak jest z moją 80 co teraz mam, we wrześniu stuknie 4 latka, w sumie wypadało by zmienic juz, a to, ze następca będzie Audi A4 sedan, to jestem pewna, tylko to mi się nie pali, po prostu trafie okazję w odpowiednim kolorze i koniecznie z szyberdachem i oczywiście niestyraną w dobrym stanie, to go wtedy kupie, tak do tego na chwilę obecną podchodzę :D ale jakąs wiedzę głebszą muszę zebrać, bo zaczęłam też rozwazac LPG, wcześniej myślałam tylko o dieslu ;)
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiek . 



Model: B4
Silnik: AAH
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lut 2010
Wszystkie posty: 267



Piwa: 19/43
Skąd: Mała Wieś Dolna
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 11:14   
     



Silniki 1.6 1.8 i 1.8t z a4 b5 bardzo dobrze współpracują z instalacjami lpg. Co do awaryjności to tak, można kupić auto z instalacją ale nie należy się napalać bo już będzie to miało nalatane i może nas czekać wymiana połowy instalacji, można kupić bez i założyć i mieć pewność co do jakości i awaryjności. Ja kupiłem swojego abk i po pół roku zmieniałem instalkę . W tych silnikach tylko sekwencja. Mnóstwo osób narzeka na lpg ale :
-przeważnie mają źle dobraną instalację
-nie właściwy montaż
- brak przeglądów
- problemu z osprzętem benzynowym
Ja w przeciągu 2 lat latania na sekwencji nie miałem żadnych problemów.
Co do silnika 1.6 to moja sugestia jest taka że jest on ciut za słaby na tę budę a spalanie takie jak w 1.8. Skoncentrował bym się na szukaniu 1.8 a jak się trafi pewny 1.8 t to wiadomo : :mrgreen: Spalanie gazu w 1.8 na krótkich odcinkach 10 - 11.5 l
Najważniejsze przy lpg to prawidłowy montaż od tego zależy praca inst. a potem opinia użytkownika.

ps. a awaryjność instalacji to wiadomo zależy kto ma jakie szczęście, parownik może się przywiesić, wtrysk może paść, sterownik ale moim zdaniem lepsze to niż naprawa pompy w dieslu :D choć przyznam że w b5 jest silnik AFN i to jeszcze można powiedzieć stary dobry diesel który nie przysparza o ból głowy właściciela pozd.
_________________
Tato ten samochód jest zepsuty?
-Nie synku to diesel. :mrgreen:

Audi 80 b4 2.8 V6
Audi 80 b4 2.0
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 12:07   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



czyli ogólnie rzecz biorąc, to łatwiej trafić niestyranego dieselka niż benzynę z gotową instalacją LPG, zeby samemu nie zakładać, a jak ja mam o LPG pojecie zerowe, bo nigdy nie miałam takiego samochodu, to się mogę naciąć tym bardziej :/ a przyznać muszę, ze kolejny samochód bym chciała taki, zeby nie dokładać, po prostu, zeby naprawdę był w dobrym stanie i od razu do jazdy a nie do bujania się po mechanikach... bo już raz to przechodziłam, w ten co mam zainwestowałam więcej w remonty niz cena za jaką go kupiłam :roll: i już nie chce tak, że tak powiem szukam gotowca, spisuje umowe, biore kluczyki i jezdzę :P
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
misiek . 



Model: B4
Silnik: AAH
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Sedan
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lut 2010
Wszystkie posty: 267



Piwa: 19/43
Skąd: Mała Wieś Dolna
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 15:46   
     



Astaroth napisał/a:
czyli ogólnie rzecz biorąc, to łatwiej trafić niestyranego dieselka niż benzynę z gotową instalacją LPG, zeby samemu nie zakładać, a jak ja mam o LPG pojecie zerowe, bo nigdy nie miałam takiego samochodu, to się mogę naciąć tym bardziej :/ a przyznać muszę, ze kolejny samochód bym chciała taki, zeby nie dokładać, po prostu, zeby naprawdę był w dobrym stanie i od razu do jazdy a nie do bujania się po mechanikach... bo już raz to przechodziłam, w ten co mam zainwestowałam więcej w remonty niz cena za jaką go kupiłam :roll: i już nie chce tak, że tak powiem szukam gotowca, spisuje umowe, biore kluczyki i jezdzę :P


Czy łatwiej trafić dobrego afn-a czy adr-a to już zależy od szczęścia. Jeśli ktoś ma szczęście to trafi na benzynę z lpg nadającym się do dalszej jazdy. A nie wierzę że nie jest to możliwe, wystarczy dobrze poszukać. A kupując auto najlepiej mieć kogoś kto nam pomorze w ocenie auta. A nie chcesz zakładać instalacji ?? dlaczego ? A co do dokładania to nawet kupując igłę auto trzeba się liczyć że coś wyskoczy te auta mają po xx lat i po 300 tkm i w każdej chwili tak naprawdę może coś paść. A jak wiadomo czym nowszy wóz tym większe koszty utrzymania. Obecnie masz b3 tam części są taniutkie a i naprawić można samemu większość rzeczy hehe

Może napisze jeszcze mniej więcej ceny instalacji.
do adr myślę że można za 2.200-2500 całkiem sensownie z montażem to zrobić wiadomo że do aeb-a 1.8t ciut drożej


A jeśli naprawdę ktoś nie jest przekonany do lpg to myślę że afn krzywdy nie zrobi a i można sobie chipsa założyć i mieć te 130km 300nm i palić 7 l na sto pozdro
_________________
Tato ten samochód jest zepsuty?
-Nie synku to diesel. :mrgreen:

Audi 80 b4 2.8 V6
Audi 80 b4 2.0
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
WOJTAS 



Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2009
Wszystkie posty: 468



Piwa: 17/31
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 17:33   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



to może jeszcze słowo ode mnie :mrgreen:
Na chwilę obecną jeżeli chodzi o Audi to mam dwa diesle ;audi; , ale przed audi jeździłem Hondą Civc z LPG i co mogę powiedzieć, to LPG jest dobrą sprawą. Nie miałem z LPG żadnych problemów. Miałem dobrze dopasowaną instalację do samochodu ale zabij mnie nie mam pojęcia jakiej firmy instalację. Tak więc wszystko kwestia jakości instalacji i samej instalacji przez mechanika.
Przy obecnych cenach ON polecałbym zwrócenie uwagi na autka pod LPG. Sam jestem zadowolony z moich dwóch dieselków ale jak dojeżdżam na stację paliw to dostaję palpitacji serca :mrgreen:
_________________
Gość pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
karlos2 


Model: A6 C5
Silnik: 2.4 AGA
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 4 razy
Wiek: 56
Dołączył: 01 Sie 2011
Wszystkie posty: 481



Piwa: 20/30
Skąd: katowice
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 18:50   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



Astaroth, z LPG jak z każda instalacja w samochodzie, czy to fabryczna czy dołożona, jak sią o nią dba, tak się ma, mój znajomy jeżdzi A4 B5 1.8 z LPG i chodzi mu rewelacyjnie, ma sekwencję.
Ja w B4 mam LPG drugiej generacji,czyli ta niby gorszą i też nie narzekam, oczywiście jest regularnie serwisowana i przeglądana,a założona była w 2006 roku.
_________________
Przewaga Dzięki Technice.

Audi 80 B4 2.0 jest
http://www.audi-tech-team...iona-vt2222.htm

Audi A6 C5 2.4 V6 jest
http://www.audi-tech-team...olka-vt5988.htm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012 21:28   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Astaroth,

gosia ile jeżdzisz kilometrów rocznie? a jakie to są przeważnie odcinki??
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Pasiak 
NACZELNIK



Model: A6 quattro
Silnik: ASN
Zasilanie: PB LPG
Nadwozie: AVANT
Zaproszone osoby: 36
Pomógł: 92 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 4
Wszystkie posty: 6850



Piwa: 275/161
Skąd: Crewe/SC
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 02:44   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C5 (Typ 4B)  Audi  A6 C5 (Typ 4B) Quattro   2000  



ja bym zrobił tak: na pewno nie kupiłbym 1,6, bo jak pisano wczesniej jest za słaby, poszukałbym sobie 1,8T lub zwykły 1,8 (jak wolisz) ale bez gazu i sam załozył nowa instalkę , wtedy masz gwarancję i spisz spokojnie.
_________________
Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku
.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
obecnie:
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 07:46   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



1,6 nie jest wcale taki zły. 100KM może nie jest rajdówką, ale daje radę.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 13:56   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



jimv8 napisał/a:
Astaroth,

gosia ile jeżdzisz kilometrów rocznie? a jakie to są przeważnie odcinki??

tak to nie jezdzę duzo, przede wszystkim jeżdzę po mieście, krótkie odcinki, ale jezdzę też na działkę - na działkę w obie strony 50 km i musze jezdzic psy wybiegac przynajmniej trzy razy w tygodniu (a najlepiej by było przynjmniej z 5), dlatego mi zależy na małych kosztach paliwa

sama działka na tydzien, to 150 km, przy moim terażniejszym dieslu co pali 5/6 srednio, to mam ok 8 litrów tygodniowo = przy dzisiejszych cenach to 50 dych, czyli razy 4 to 200 miesiecznie samo wybieganie piesków mnie kosztuje, jesli by miało byc wiecej to nie dam rady, a oprócz tego też jezdzę po mieście

mamy jeszcze drugi samochód, forda focusa 1,8 beznyne 16V , to juz wogóle porazka kosztowo, bo pali srednio 8-10 PB ala jak ja wsiąde po dieslu, to go ciskam i pali wtedy 10 przynajmniej albo lepiej... bo mam cięzką nogę jak to się mówi, że jak jest czym to się nie mogę oprzeć i ciągnę obroty i depczę :P

a rocznie Kuba, to Ci nie powiem, bo mi się zrąbał licznik kilometrów w Audiczce, nie nalicza kilometrów przejechanych a prędkościomierz działa
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 14:20   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Astaroth napisał/a:
jimv8 napisał/a:
Astaroth,

gosia ile jeżdzisz kilometrów rocznie? a jakie to są przeważnie odcinki??

tak to nie jezdzę duzo, przede wszystkim jeżdzę po mieście, krótkie odcinki, ale jezdzę też na działkę - na działkę w obie strony 50 km i musze jezdzic psy wybiegac przynajmniej trzy razy w tygodniu (a najlepiej by było przynjmniej z 5), dlatego mi zależy na małych kosztach paliwa

sama działka na tydzien, to 150 km, przy moim terażniejszym dieslu co pali 5/6 srednio, to mam ok 8 litrów tygodniowo = przy dzisiejszych cenach to 50 dych, czyli razy 4 to 200 miesiecznie samo wybieganie piesków mnie kosztuje, jesli by miało byc wiecej to nie dam rady, a oprócz tego też jezdzę po mieście

mamy jeszcze drugi samochód, forda focusa 1,8 beznyne 16V , to juz wogóle porazka kosztowo, bo pali srednio 8-10 ala jak ja wsiąde po dieslu, to go ciskam i pali wtedy 10 przynajmniej bo mam cięzką nogę jak to się mówi, że jak jest czym to się nie mogę oprzeć :P


montaż instalacji LPG zwrócił by Ci sie po jednym do połtora roku. Uważam że lepiej isć w kierunku wiekszego silnika z LPG, ponieważ się szybciej nagrzewa co jest bardzo istotne na krótkich dystansach.
patrząc na trend polaków pozbywania sie diesli ze względu na ceny ropy, może być również atrakcyjnym rozwiązaniem ze względu na niską cene rynkową :)
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 14:27   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



a jak z tym LPG jest, bo narazie ceny są niskie, ale czy nasz wspaniały rząd nie zamierza na tym też czasem położyć przysłowiowej łapy?
jak kupowałam 4 lata temu diesla, to sie bardzo opłacało, teraz sami wiecie jak jest... ciekawe jak będzie z LPG

jakbym zyła w normalnym kraju, gdzie zarobki są adekwatne do kosztów utrzymania, to uwierzcie, ze bymn sobie kupiła Audi A4 B5 2,6 V6, bo znam siebie i wiem, że w takim bym się najlepiej czuła z taką moca w KM i co do jazdy po mieście i wyprzedzania na trasie... niestety rzeczywistość zabija marzenia :/
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 15:04   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Astaroth napisał/a:
a jak z tym LPG jest, bo narazie ceny są niskie, ale czy nasz wspaniały rząd nie zamierza na tym też czasem położyć przysłowiowej łapy?
jak kupowałam 4 lata temu diesla, to sie bardzo opłacało, teraz sami wiecie jak jest... ciekawe jak będzie z LPG

jakbym zyła w normalnym kraju, gdzie zarobki są adekwatne do kosztów utrzymania, to uwierzcie, ze bymn sobie kupiła Audi A4 B5 2,6 V6, bo znam siebie i wiem, że w takim bym się najlepiej czuła z taką moca w KM i co do jazdy po mieście i wyprzedzania na trasie... niestety rzeczywistość zabija marzenia :/


Gosia i właśnie dlatego że nie wiadomo co będzie, ale wiele wiadomo na temat produkcji diesla, osobiście kupił bym diesla jako drugie autko do codziennej eksplotacji.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
rafi a4 



Model: a4
Silnik: adp 1,6
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 21 Maj 2009
Pochwał: 1
Wszystkie posty: 1425



Piwa: 34/75
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 21:42   
     



Skoro taki fajny temat to też ośmielę się wypowiedzieć...
Jak każdy wie, mam 1.6 -są plusy i minusy.
Plusy
-auto bezawaryjne, psują się pi***ołki, które sam jestem w stanie naprawić za poomocą naszego forum.
-kupując 1.6 masz mniejsze prawdopodobieństwo korekty licznika, bo te modele kupowały dziadki /do piekarni po bułki/ /najtańsze audi -ale zawsze to AUDI/.
Minusy 1,6
-pali 7-11
-jest mułowate
-awarie, czujnik temp, pompka paliwa termostat, kostka stacyjki, czyszczenie manetki świateł drogowych, czyszczenie immo, awaria licznika, zapieczony ham. ręczny,reszta to norma olej, rozrząd, klocki i tarcze.
Posiadam 1,6 od 8 lat i przejechałem nim/ tylko 10000/
Wybór Gosia należy do Ciebie, ale osobiście poleciłbym Ci 1.8 /pali ciut więcej, ale radość z jazdy ponoć duża większa ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012 22:47   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Ewentualnie pomyśleć o innym modelu Audi? Może A2 z silnikiem benzynowym 1,4? Dużą przewagą tego samochodu jest jego waga 970kg. Auto jest w 90% z aluminium reszta to tworzywa. Spalanie na 100km przy przepisowej jeździe to 5L benzyny. Auto przestronne wewnątrz, składają się tylne fotele - dobre do wożenia psów i banalnie proste w naprawie. Można tez pomyśleć o LPG, ale bagażnik będzie wówczas mniejszy, ale eksploatacja znacznie tańsza. Wiem, że to nie A4, ale coś za coś. Mi się ten model kiedyś w ogóle nie podobał do czasu jak go kupiłem. ;-)
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Audi A4/S4

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów A6 C5 3.0 benzyna
Łukasz83 zlw Pytajnik, czyli zielono mi ;) 6 Czw 22 Cze, 2017 11:33
Łukasz83 zlw
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi audi a4 1.8 benzyna gaz
mateusz1.1 Pozostałe tematy 6 Czw 22 Gru, 2011 20:08
Adi202
Brak nowych postów audi a6 4.2 benzyna
problem z silnikiem
MARCIN25000 Elementy silnika 6 Pią 31 Sie, 2012 20:03
MARCIN25000
Brak nowych postów Jaki olej 1.8 benzyna+gaz
Blanek Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 4 Sob 22 Sie, 2015 22:04
eleszet
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Problem z audi A6 C5 2.4 benzyna 1999r
falowanie obrotów i delikatne wibracj...
audia6 Pozostałe tematy 7 Pią 12 Sie, 2011 19:09
Adi202



[ Twoje IP to: 3.141.41.187, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności