Czujniki, kody i schematy » [V8 D11] błąd czujnika prędkości jazdy i zużycia paliwa :/
Odpowiedz do tematu
 [V8 D11] błąd czujnika prędkości jazdy i zużycia paliwa :/
hejka :)
mam błąd czujnika prędkości jazdy - 281
nie wiem gdzie szukać owego czujnika w automacie mojej v'ki i którą droga sprawdzić połączenia - kostki i komputer. tak ogólnie prędkościomierz działa i wskazuje :)

drugi błąd to 549 - Sygnał zużycia paliwa :( tutaj to już w ogóle nie wiem w czym szukać i które kabelki prześwietlić.

proszę o pomoc, ewentualnie schemacik

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [V8 D11] błąd czujnika prędkości jazdy i wskaźnika paliw
jimv8 napisał/a:
hejka :)
mam błąd czujnika prędkości jazdy - 281
nie wiem gdzie szukać owego czujnika w automacie mojej v'ki i którą droga sprawdzić połączenia - kostki i komputer. tak ogólnie prędkościomierz działa i wskazuje :)

drugi błąd to 549 - Sygnał zużycia paliwa :( tutaj to już w ogóle nie wiem w czym szukać i które kabelki prześwietlić.

proszę o pomoc, ewentualnie schemacik
prosze bardzo :) czujnik prędkości jest w zegarach, natomiast poziomu paliwa w zbiorniku. Do zbiornika dostaniesz się podnoszac wykładzinę w tylnej częsci bagaznika. I tam tez proponował bym zacząc szukac problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak,
czujniczek w skrzyni sprawdzę a to drugie, to nie miałem na myśli czujnik poziomu paliwa (żle sie określiłem) tylko zużycia paliwa, jeżeli sie nie mylę to jest to coś co odpowiada za wskazanie zużycia paliwa na wyświetlaczu zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Czujniki, kody i schematy 

[ IP: 44.203.58.132 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa